Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este 6kor pozitív lett az...

Ha este 6kor pozitív lett az LH tesztem, és kb éjfél, 01:00-kor történt az együttlét, akkorra megtortenhetett a tüszőrepedés? vagy még nem?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosra tudni. Lehet 2 napig is pozitív a teszt. Az első negatív napot is ajánlják együttlétre.
2021. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 5. 07:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Holnap is legyetek együtt az a tuti :)
2021. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a spermiumok sokkal hosszabb életűek, mint a petesejt, ezért a peteérés előtt 2-3 nappal történt együttlétből is simán lehet baba
2021. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, nekünk sose jött be így. Próbáltuk,ovu előtt 2-3 nappal, így nem jött össze egyszersem a baba, szerettünk volna kislányt, csak az ovuláció napján történő együttlétből fogantak meg a fiaink. Nem tudom, hogy talán a spermiumok nem bírják ki csak 24 óráig, vagy ki tudja mitől nem jött létre a baba. Pedig sok olyat olvastam, hogy ovu előtti együttlétekből fogantak meg, 2-3 nappal előtte. Tudom, nem vagyunk egyformák 🤷
2021. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ovulácio napján mit értesz kedves utolsó? Első Negatív lh teszt a pozitívat követően, és úgy aznapi együttlét hozott nektek fiúkat?
2021. jan. 5. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereknél nem lh teszteltem, akkor még nem éreztem fájdalmat, ami jelzi azbesetleges tüsző repedést, nála a tojásfehérje nyákot figyeltem akkor volt csak szex.

A második tervezésekor 2 kémiaim volt, akkoriban ovu teszteltem, 3 napig volt pozitív a teszt, az első pozitív napon volt ovu fájdalom, negatív napon már nem volt aktus. Gyönyörű pozitívat teszteltem mensi elmaradása utan 3 nappal, majd rá 1 héttel szaggatottan elkezdtem pecsételni 4 napig, mire megjött.

Utána már nem érdekelt a tesztelés (ovu), fájdalom érzet középidőben végre összejött a 2.baba, viszont progeszteron pótlást kaptam, mert nála is pecsételtem.

A 3.fiamnál is ugyanígy volt, amikor éreztem az erős hasszúrkálást, aznap voltunk együtt.


Bár mindenki igazság szerint mást mond. Pl van, aki szerint tojásfehérje nyákot kell ellenőrizni, merthogy akkor van ovu. Szerintem nem feltétlenül van a 2 dolog egy napon mindig.

2021. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát mind fiad a peteeres közeli időpontban fogant. Gratulálok!! 🤩
2021. jan. 5. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi 😁


Jelenleg a 4.babát tervezzük az utolsót 😁

2021. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld nekünk ő a negyedik😁😁2 fiunk és egy kislányunk van. Sose használtam ovu tesztet csak most.
2021. jan. 5. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!