Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fenn áll a veszélye hogy...

Fenn áll a veszélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim dec 7. Én volt 29 napos általában de van hogy késik 1-2 napot. Van barátom de nem feküdtünk le csupán petting volt. Most viszont 3. Napja várom hogy megjöjjön. Eléggé ideges voltam az elmúlt hetekben lehetséges hogy a stressz miatt késik? Vagy lehetek terhes is? Plusz még emiatt is nagyon stresszelek hogy terhes vagyok annyi tervem van még az életben és még csak le sem feküdtünk. Tudom semmi esély rá de már nemtudom mitévő legyek...

18/L


2021. jan. 7. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már, hogy lehetnél terhes ha nem feküdtél le vele? Ezt most te sem kérdezed komolyan?
2021. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehetsz, nyugodj meg. Ha félsz, csinálj egy tesztet és megnyugszol, de amúgy akármitől késhet akár egy hetet is, 3 nap az semmi.
2021. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda se nyúlt?

Nem is tette a közelbe?

Akkor nem lehetsz terhes.

Tesztelj egyet, rögtön kiderül.

2021. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől késhet. Nem volt ovud, stressz, időjárás, fogyás, hízás, sportolás...


Pettingtől nem leszel terhes, azért 18 évesen ezt illene tudni.


Ha betette a farkát a hüvelybe akkor már nullánál nagyobb az esély egy terhességre, de annyira minimális, hogy vehetjük nullának. Ha már volt kis akciózás is, akkor máris növekszik az esély, de még ezzel is szinte lehetetlen.


Szóval gondold végig mi történt, de szerintem megnyugtatna egy teszt. Vegyél egyet csináld meg és ennyi idö késéssel, ha baba lenne már nem kéne keresni a teszten a két csíkot.

2021. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Behatolás nélkül nincs terhesség
2021. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megjött pont egy óràja most sírok a fájdalomtól úgy görcsölök :(
2021. jan. 7. 12:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Valami jó tipp görcsre?
2021. jan. 7. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvasgass, van jó pár itt, a nők egészsége kategóriában.
2021. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Aleve-ot szedek a görcsre (sajnos nincs 500-as Magyarországon forgalomban, ezért 2-t szoktam bevenni). Nőgyógyász rokonom ajánlotta, ez vény nélkül is kapható és lehet vele vezetni, nem altat.

De ha erősebb kell, akkor Apranax.

Naproxen egyébként mindkettő hatóanyaga.

2021. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen fájdalom csillapító.

Esetleg a jövőben pár nappal ciklus vége előtt kezdj el szedni magnéziumot, de az még most is segíthet :)

2021. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!