Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék? Mennyi esélye...

Előváladék? Mennyi esélye van, hogy terhes vagyok? Attól még, hogy menstruálok lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem jelentkeztek különösebb panaszaim. Talán csak annyi, hogy mostanában többet eszem, mint amennyit szoktam és kétszer volt hányingerem, de az inkább a migrénhez köthető. A barátommal kipróbáltuk, hogy milyen lehet gumi nélkül. Annyiból állt az egész, hogy betette lökött kb 3at és ki is vette, aztán gumival csináltuk. Nem idegeskedtem rajta addig, amíg azt nem mondta egyik barátnőm hogy az ő nővére is úgy születtett meg, hogy fordítva rakták fel a gumit és aztán megfordították, de az elöváladéktól teherbe esett. Sajnos az én menstruációm nem állt még be teljesen, még körülbelülre sem tudom megmondani, hogy mikor lehet. De az én anyukám úgy volt velem terhes, hogy menstruált közben. Mit tegyek? Értelmes és gyors válaszokat kérnék, ha lehet! 16/L

2015. szept. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet...
2015. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csináltam. Az első negatív lett, a másodikon nem lett egy csík sem azaz nem értékelhető. Valószínűleg elrontottam valamit, vagy gyári hibás volt. Ajánlatos vennem mégegyet a biztonság kedvéért?
2015. szept. 19. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

igen vegyel.

de mikor volt az aktus.? a teszt az aktus utan 2hettel mutatja ki a terhesseget.

2015. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 3 hete, hogy volt az aktus. Viszont a gyógyszertáros azt mondta nekem, hogy csak akkor csináljam meg a másik tesztet ha már,menstruációm 4-5 napot késik. Ez kb 3-4 nap múlva lesz. Azt mondta hogy változhat az érték, ha az előtt csinálom. De miben? Valaki elmagyarázná? Mert ő sem tudta elmondani.
2015. szept. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!