Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a 36....

Van itt olyan, akinek a 36. napon negatív lett a tesztje, aztán pár nappal később mégis pozitív? Én ott tartok, de még nem jött meg. (2 negatív teszt)

Figyelt kérdés

#mikor lett pozitív
2021. jan. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez gyerekvallalas temakor, nem pedig egeszseg.
2021. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam, mert lehet más áll a háttérben.
2021. jan. 8. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor volt ovud.Mármint hogy figyelted e vagy nem tudod.Ha figyelted és eltelt ovu óta 20 nap akkor már nem valószínű, hogy sikerült teherbe esned.Ha nem tudod mikor volt, akkor még bármi lehet.
2021. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a második gyermekemmel a 38. ciklusnapon teszteltem először pozitívat. Nekem alapból hosszúak voltak a ciklusaim 35-38 nap közöttiek, így én számítottam rá, hogy így lesz. Nem tudom a te ciklusod mennyire rendszeres, de előfordulhatott egy késői peteérés, remény van amíg meg nem jön. De sajnos ezer más oka is lehet a késésnek.
2021. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általában 32-33 napra jön meg.
2021. jan. 8. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha később volt ovud a megszokottól, akkor még lehet pozi, ha szokásos ciklusod volt akkor nincs terhesség.



Nekem most 3 hete késik már lassan a kövi mensire várok :(

2021. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztosan később volt, ha még nemis jött meg és a tesztem sem pozitív. Csak legalább az egyikről tudnék már, mert így kicsit aggaszt a dolog.
2021. jan. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!