Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki 11.dpo körül?...

Van valaki 11.dpo körül? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Éreztek valamit? :)

2021. jan. 9. 08:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én 10. dpo, nem érzek semmit.

Leghamarabb a nem várt napján, de inkább másnap-harmadnap, ha nem jön meg.

2021. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mióta próbálkoztok? Első baba?

Nekünk már sajnos több mint 2,5év :( van már egy 6éves fiunk. Ez a 3. hónap hogy inofolicot iszok.

Izgatott vagyok, mert furcsán érzem magam, nyom a méhem, szokatlanhoz képest oldalt fájnak a melleim, és rengeteget pisilek pedig nem vagyok felfázva. Ma émelygéssel keltem. Remélem a legjobbakat! Van itthon egy predictor tesztem, holnap megcsinálom ha nem múlik el a tünet.

2021. jan. 9. 09:21
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, jóindulatból mondom, hogy ne képzelj be magadnak tüneteket, hiszen ha terhes lennél, a hormonok okozta tünetek akkor sem a nem várt elött jelentkeznek, hiszen akkor még olyan minimális a HCG-szint, hogy semmit nem okoz...
2021. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Még csak 5. dpo, természetesen semmit nem érzek, ha nem jön meg majd tesztelek. Szerintem előtte felesleges tüneteket keresni. Mi is 2.5 éve próbálkozunk.. megértelek. Drukkolok kitartást.
2021. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves tőled 3as de mind mások vagyunk, kisfiamnál is éreztem tüneteket már nem várt előtt. Ott is én tudom, hogy mit éreztem mint ahogy most is 😍

Lehet, hogy még ma megcsinálom a tesztet, nem bírok várni holnapig 😊

Hőm ma 36,9 lett ilyen magas sem szokott lenni...

2021. jan. 9. 09:42
 6/25 A kérdező kommentje:
4es drukkolok neked is! Nálatok van valami probléma?
2021. jan. 9. 09:46
 7/25 A kérdező kommentje:

[link]

Nem hiszem el 😍 Nem bírtam ki, kB másfél órája pisiltem előtte és ilyen erős lett 😍 ovuteszt szerint 11dpo, hőgörbe szerint 11.dpo.

2021. jan. 9. 10:08
 8/25 A kérdező kommentje:
Hőgörbe szerint 12.dpo elírtam 😊
2021. jan. 9. 10:09
 9/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Első baba lenne igen, 15 hónapja próbálkozunk. De szerencsére már sikerült úgy ahogy elengednem a helyzetet, és nem rápörögni.


Illetve az exemmel próbálkoztunk 4 évet, de az teljesen a kapcsolatunk rovására ment, ő magát hibáztatta, én az egész világot (leginkább magamat, pedig a kivizsgálások szerint semmi akadálya nincs annak, hogy teherbeessek)

2021. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nincs semmi probléma elvileg, volt már egy inszem is, februárban folytatjuk. Most az ünnepek miatt kimaradt egy hónap. Lehet butaság, de egyszerűen érzem, hogy most sikerült:)

Gratulálok neked! Jó erős 12 naphoz képest. Talán ikrek? :))

2021. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!