Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik menstruáció nélkül...

Akik menstruáció nélkül estetek teherbe, először mikor és utána milyen gyakran teszteltetek?

Figyelt kérdés
Szoptatok még, még nem jött meg, de görcsölgetek pár napja, tojásfehérje nyákom van, és elkezdtünk próbálkozni. A két hét az reális teszteléshez? Ha negatív, és nem jött meg a menzesz, milyen gyakran teszteltetek ebben az esetben?
2020. dec. 14. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem spontán vetélés volt november 2.án. November 15.én már újra próbálkoztunk. A vetélés utáni mensim már meg sem jött, december 4.én pozitívat teszteltem, úgy hogy előtte december 2.án még full negatív volt a tesztem.

Nekem is ilyen tojásfehérje szerű nyákom volt, abból gondoltam, hogy újra baba van a dologban mert nekem az elsőnél is ez tűnt fel először, hogy valami "megváltozott" és aznap már pozitív volt a tesztem.

2020. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es: a tojásfehérjés nyák ovulációkor jellemző.
2020. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ha kis mennyiségben tejszerű, nyák, szagtalan váladék ürül a hüvelyedből a terhesség alatt, nincs okod az aggodalomra. Ez a folyás hasonló ahhoz, amit sokan a peteérés környékén, illetve közvetlenül a menstruáció előtt tapasztalnak: többnyire a hormonháztartás változásainak tudható be a jelenség. Korai terhesség jele is lehet "
2020. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!