Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre és tapasztalato...

Véleményetekre és tapasztalatotokra lennék kiváncsi?!(A bunkó emberek véleménye nem érdekel! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsivel több , mint 1 éve próbálkozunk .. Csütörtökön (nem) kell megjönnie, viszont vasárnap este a bugyimon volt egy-két rozsaszines pötty majd másnap reggel nyálkás rozsaszines a wc papíron .. Ma vagyok a nemvárt előtt 1 nappal , és azt olvastam , hogyha van baba azt már ki kell mutatnia ! Egy x-epiles 25 ös érzékenységű tesztel végeztem el reggel ami sajnos negatív lett.

(Szédülés fejfájás hányinger és néha görcs és szurkalodas a hasamba hétfő óta és persze iszonyatos nagy faradekonysag)

Szerintetek beágyazodási vérzés lehetett???



2021. jan. 13. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Ez nem sok nőnél van.A legtöbben nem is éreznek semmit.Erre ne alapozz,mert becsapós tud ám lenni.Szerintem tesztelj 2-3 nap múlva.Nem biztos hogy nem vagy terhes
2021. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Kiderül nemsokára. Egy 10-es érzékenységűt vegyél. Bár nekem 3 nappal a nem várt előtt a 25-ös one step délutáni pisiből halványan de tényleg halványan már látszott😊

Szorítok neked kedves kérdező🤞

2021. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Biztos ovu tudatában a nem várt napján a 25-ös teszt legalább halvány pozi lesz. Ha nem várt előtt tesztel az ember érdemes egy facelle vagy predictor tesztet csinálni az 10-es az biztosan mutatja.


Én személy szerint nem hiszek ebben a beágyazódási vérzésben, ráadásul nem is ahhoz van köze, hanem hormonális változáshoz ami baba nélkül is létezik. Olyan viszont van, hogy valakinek vérzése, maszatolása van pár nappal mensi előtt és baba lesz, de sokaknak ez is csak progeszteron hiány jele és nem terhességé.


Ha nem jön meg tesztelj újra. Mielőbbi sikert kívánok!

2021. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt inkább 10-es teszttel próbálkozz.
2021. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a 3 nappal nem várt előtt


[link]

Ez pedig a napján

2021. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ja bocsi 2-es voltam...az 5-ös
2021. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Tehát még egyszer mert nem sikerült a nem várt előtti 3 nappal

[link]


2-es

2021. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Sokat olvastam erről , fele társaság tapasztal ilyen verzest , fele nem és nem is hisz benne. Nem alapozok erre próbálom a gondolataimat is elvonni , de nagyon nehéz! Megfogadom a tanacsotokat , és 2-3 nap múlva újra tesztelek ! FemibionVitamint szedek, és azt mondták az is okozhat olyn tüneteket mintha várandós lennék😒 Szerintetek is?
2021. jan. 13. 12:17
 9/25 anonim ***** válasza:

Ez inkább hormon ingadozás miatt van.

Nem vagy terhes, akkor a teszt is pozitív lenne. Nekem x epil nem várt napja előtt ilyen volt:

[link]

2021. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Vérzel, és negatív a teszted. Ebből nem nehéz kimatekozni, hogy nem vagy terhes :)
2021. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!