Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok Dr. Bata Barnabásról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak jókat hallottam róla, viszont a személyes tapasztalatom más. 7 hetes terhes voltam, amikor elkezdtem vérezni, és bementünk az ügyeletre. Egy fiatal doktornő nézett meg, aki még azt sem tudta, hogy hogyan kell tartani az ultrahangot. Jött Bata, és megmutatta neki, megnézte a babát. Elindult kifelé, és félig nyitott szájjal odaröffentette nekem, hogy élő terhességem van. Én nem rá figyeltem, hanem vártam, hogy a doktornő mondjon valamit, hisz ő már hátat fordított nekem, és ment kifelé. Ezért visszakérdeztem, hogy mit mondott, mert nem hallottam, ekkor flegmán azt mondta, hogy akkor elmondja mégegyszer, élő terhességem van.

Ettől függetlenül lehet jó orvos, de nekem nagyon negatív ez az élmény, és soha többé nem is mennék hozzá. Persze ha a magánrendelésére mentem volna, biztos nem így viselkedik. De szerintem ez is egy mérce, hogy pénz nélkül hogyan viselkedik.

2010. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak egy szobában voltam amikor a küretem volt egy nővel, akinek ő volt az orvosa. Vele nagyon kedves volt, részletesen elmondta, mit fog csinálni, kedves volt, a műtét után tőbbszr bejtt hozzá, elmondta mi volt, meddig kell maradnia, és folyamatosan érdeklődőtt a hogyléte felől. Tehát én nem tudok rosszat mondani rá.

Állítólag jól felszerelt ultrahanggal is magánrendelője van.

2010. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy szobában voltam, egy régi ismerősének feleségével. Nagyon nagyon elszúrta a szülést, mert rövid volt a köldökzsínór, ő ezt nem vette észre, és erőltette a természetes szülést, tágította a csajt vadul kézzel. Végül az egyik főorvos szólt neki, talán ideje volna császározni, mielőtt nagy baj lesz. Még a műtőbe menet is azt magyarázta a szerencsétlennek, hogy kéne még próbálkozni, korai a császár. Meg lett a baba, volt neki egy horror cukra a stressztől és egy jó kis fertőzése, mert az okos az összes bacit felnyomta- egyértelmű, hogy nem lett volna szabad kézzel tágítani miután elfolyt a magzatvíz. Jó oké, senki nem tökéletes, hibázhat.

De ezek után eltette a pénzt és tett még egy vicces megjegyzést.

Úgyhogy nálam teljesen leírta magát, egyrészt, mert ismerőstől pénzt elfogadni, és egy elcseszett szülés után, ami egyértelműen az ő sara volt, még undorítóbb.

2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a pénzt, azt szereti...
2010. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én hozzá járok magánrendelésre,szerintem nagyon rendes,közvetlen ember,nekem eddig semmi rossz tapasztalatom nincsen.Nekem ismerőseim ajánlották,mert sajnos nem jön a baba,kb.fél éve vagyok a betege.
2010. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves utolsó mióta nem jön a baba?

Mi február óta szeretnénk, de nem sikerül, és ezért szeretnék menni hozzá. Lehet, hogy csak valami kis probléma van velem, amit ő egyből észrevesz.

Milyen vizsgálatokat csinált veled?

2010. okt. 8. 06:30
 7/8 anonim válasza:
Utolsó voltam.Mi már több éve próbálkozunk,de kivizsgálásra májusban kezdtem járni.Én túl vagyok a hormonvizsgálatokon,párom a spermavizsgálaton,én a laparoszkópián,és novemberben kezdjük az inszemet.Ha kérdésed van nyugodtan írj!
2010. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezem, hogy miért csinált laparoszkopiát nálad? Nem lett volna elég az ultrahangos átjárhatósági vizsgálat?
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!