Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor látszik a baba az...

Mikor látszik a baba az ultrahangon először?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért írok nektek mert igen csak kezdő szülőnek számítunk még a párommal. Nagy most az öröm, hosszú próbálkozások után végre összejött a baba. Az utolsó menstruációm december 10-16 között volt. Persze ezúttal nem jött meg, 2 teszt is pozitív, rohantam is az orvoshoz vele hogy elújságoljam végre sikerült. Viszont azonban még nem látszik, első baba is nem tudom ez ilyenkor normális-e.

Azt írta a papírra "6 cm-s uterusban az endometrium fellazult, secretios jellegű 15 mm-s,adnexeken kóros echokép nincs. "


Vélemény: magzatvédő vitamin javasolt.


Szeretnél kérdezni hányadik hétben lehet látni uh-n a kicsit?

Illetve védőnőt mikor esedékes felkeresni?


Köszönöm :)


2021. jan. 16. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Még szikholyag se volt. Gondolom kb 3 hét múlva kell visszamenned.

Akkor lesz szívhang, az a terhességmegállapitas. Ott kapsz papírokat, azzal mész majd háziorvoshoz és védőnőhöz, még adnak telszámot genetikaira.

2021. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keddre adtak időpontot mert leakarja venni a citologiát már, azt mondta látszódnia kell majd addigra.
2021. jan. 16. 17:01
 3/9 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Én csak 9 hetesen mentem dokihoz, ekkor volt a baba 7 hetes, rendszertelen volt a menzeszem. Úgy tudom hogy 6-7 hétnél hamarabb nem érdemes menni. A nőgyógyász adott papírt, hogy élő embrió, és azzal kellett mennem a védőnőhöz
2021. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szikholyag lesz, én is 5. Héten voltam először más miatt, és 2 hétre visszahívott. 7. Héten volt már szívhang , akkor irta rá a papirra az élő embriót. És adta a többit mellé.
2021. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen már látszik általában, utolsó menstruáciotol számold.
2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék, nekem dec.12-től volt az utolsó menzesz, de a teszt csak ma lett pozitív (35nappal az utolsó menzesz első napjától), pedig csináltam több tesztet is egy héttel ezelőtt és ezen a héten csütörtökön is.

Jól gondolom hogy én még ráérek az orvossal egy 2-3 hétig?

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os.

Egyébként is ráérsz, nem csak a teszt miatt. Ha nincs probléma, vagy nem volt előtte több sikertelen terhességed, akkor lassa, komótosan. 🙂

Sok egészséget babának, mamának. Kérdezőnek is, neked is.

2021. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-és köszönöm a válaszod!

Szép napot Neked! 😊

2021. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 és 8. válaszoló vagyok. Tegnap voltam orvosnál, 6h1napos terhességnél látszott a szikhólyag, embrió és volt szívhang is. ☺️
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!