Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhesség látszik...

Hat hetes terhesség látszik az ultrahangon, és az apa is láthatja? (hüvelyi ultrahang)

Figyelt kérdés
Szeretné látni, de úgy tudom, vizsgálat közben az apát ki szokták küldeni. Szerintem az vizsgálatnak számít, ha a n fent fekszik, és bent van a műszer. Elmondanátok a tapasztalatotokat? Mindkét kérdés fontos.

2017. febr. 7. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magán vagy sztk? Nálunk magánban bent lehet sztk-ban nem.
2017. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sztk
2017. febr. 7. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat hetesen van, hogy csak petezsák látszik, van, hogy már szívhang is.

Magánrendelőben egész biztosan bent lehet az apa is az ultrahang-vizsgálaton (behívják, amikor arra kerül sor).

2017. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet akadálya, hogy egy kísérő bent legyen. Ha téged nem zavar, akkor miért ne lehetne?
2017. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
en maganba jarok, de huvelyi ultrahangon nem szokas bejonni az apanak,de kepet tudsz kerni nem? en a monitort szoktam lefenykepezni.
2017. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztk-ban voltunk, bent volt a szobában, én függöny mögött. Kaptunk uh képet kinyomtatva.
2017. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egy fekete pöttyöt fogtok látni, a petezsákot. Sztk-ban erősen kétlem, hogy bemehet veled a párod. Esetleg kérd meg az orvost, hogy vizsgálat végén ne vegye el a monitorról a képet, mert szeretnéd majd lefotózni. Ha Sztk-ba fogsz végig járni, akkor nem sok esélye van, hogy a párod bármikor is bemehet veled. Nálunk, amíg az egyiket vizsgálják, addig a másik nő már vetkőzik, futószalagon megy a vizsgálat. Nem jöhet be férfi. A monitort szoktam lefotózni és baba moziba mentünk (eddig a 12. és 18. héten voltunk), hogy a férjem is láthassa.
2017. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az sztkban csak hasi uh van, nem lehet bent senki, nem kapsz képet, te sem látod a monitort, ha van szívhang azt sem hallod
2017. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig minden alkalommal bejöhetett a férjem és láthatott mindent. Fent a falon van egy nagy tv, és képet is kérés nélkül kaptunk. Margit kh (Bp).
2017. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabriell88 ***** válasza:
Nálunk azt mondta a doki bejöhet, de a párom nem akart a hüvelyi ultrahang miatt. A doki is bólogatott azt mondta általában hasin mennek be az apukák. Nekünk 12 hetin csinált hasit+ 4d. ( magán doki) A férjem szerint nagyon jó volt, mert már baba formája volt. 😊
2017. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!