Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt és két hetes...

Pozitív teszt és két hetes késés mellett ultrahangon hogyhogy nem látszik semmi?

Figyelt kérdés
A nemvárt óta 4szer teszteltem, ebből a második kivételével mind nagyon halvány pozitív, a tegnapi erősebb, mint a többi. Pontosan 12 napja késik. A mai uh-n mégse volt semmi, a nyálkahártya is csak 13 mm...két hét múlva kell visszamennem, hogy hátha, de nagyon csalódtam, és most azóta barnázok is, de az csak a vizsgálat miatt van, nem? Anynira, de annyira látni akartam azt a kis maszatkát, járt már valaki így, hogy később lett csak látható?

2012. aug. 23. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!:) marcius 18-an jott meg utoljara, elvileg aprilis 1-e korul kellett volna lennie a peteeresemnek, de csak aprilis 12-en volt. Vagyis 12 nappal kesobb. Igy a mensim is 12 napot kesett:) aprilis 15-en kellett volna megjonnie, de ugye nem is jott. Majus 9-re kaptam idopontot a nogyogyitol, akkor mar 8 hetes lettem volna az elozo mensim szerint, de a baba kis 3mm-es nagysaga miatt meg csak 6 hetes voltam:)

Ha en is elobb megyek dokihoz, biztos, hogy semmit nem latott volna:)

Van pozi teszted, nem jott meg, biztos, hogy ott lesz a baba, csak kesobb fogant:) a barnazas meg igen, a vizsgalat miatt lehetett, ha nem mulik el, akkor menj vissza a dokihoz.

22 hetes kismami :)

2012. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Vagy későbbi beágyazódás, vagy nem oda ágyazódott be sajnos....De reméljük csak az első verzió!

2012. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hú, köszi kedves Első :)Nagyon reménykedek, hogy ez a helyzet. Nem túl szabályosak a ciklusaim, 30-36 nap közöttiek. Méhen kívülit se látott a doki, meg cisztát se, ami esetleg fals pozit csinált volna. A párom viszont nagyon kikészült szegény :( Meg ezalatt a két hét alatt én is kifogok a köv. uh-ig. Sima dokimhoz szerdán megyek a mai lelettel. Azóta amúgy óránként kb. egy körömnyi csepp vér van a tisztaságin, és ugyanúgy fájdogál meg szúr a hasam, mint végig a késés óta. Teszthez mindenesetre nem nyúlok egy darabig, félek már tőle :( Meg attól is, hogy az elmúlt hetekben csak a nagy zsíros hasamhoz beszéltem...de erre még nem isgondolok, nehogy megsértődjön a fantombabóca odabent :):) De sok hülyeséget összeírtam már. Csak nincs igazán kivel megbeszélnem. Na sziasztok, és köszi ^^
2012. aug. 23. 19:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Óóó, és nem is gratuláltam :) :) Nagyon sok boldoságot kívánok a várandóssághoz ^^
2012. aug. 23. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam volna a kérdést! Én pont egy hete voltam orvosnál, mert több már 2 hete késett a menzeszem , 6 hetes voltam mikor orvos látott. Hozzáteszem, hogy azon a héten lett két pozitív tesztem mikor orvos látott, tehát 5 hetes múltam mikor pozitív lett, előtte negatív volt 3 teszt. Tehát elmentem orvoshoz, aki csinált hasi, és hüvelyi uh-t is, de semmit nem látott, nyálkahártya nekem is 13 mm. Amire azt mondta, lehet baba miatt is, de lehet azért, mert meg fog jönni. De eddig még semmi. Azt mondta nekem, hogy lehet, hogy később volt peteérésem, nem félidőben. De azt is hozzátette, ha pozitív teszt van, akkor valószínű, hogy valaminek lennie kell, csak még nagyon pici. Engem is 2 hét múlva hívott vissza, még 1 hetem van. Nagyon lassan megy az idő, és nagyon úgy érzem, hogy ott van. A tüneteim is egyre több. Egyébként sok negatív teszt után már lemondtunk róla, de egyik éjjel annyira fájtak a melleim, nem tudtam hogyan feküdjek, és ezért csináltam még egy tesztet, ami nem első vizeletből lett erős pozitív. Azóta a fáradékonyság egyre erősebb, meg sokszor van hányingerem, de inkább délután. Neked van valami tüneted? Nekem azt mondta az orvos, hogy szedjek valamilyen terhes vitamint!
2012. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Kb mióta késik, fájdogál a hasam, nőtt a cicim, a bimbó meg hiperérzékeny és melltartóban fáj. A kávé illatától émelygek, és mindig aludnék. Most még mindig van kis vérezgetés, mintha erősödne, kezdek elgondolkodni rajta :S Lehet, hogy csak bemagyaráztam, és szellemcsíkom volt? Ha erősödik a vérzés, azért megyünk az ügyeletre.
2012. aug. 23. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam, szerintem nem tudott rendesen megtapadni a babo, elindulhatott valami, es most keszul befejezodni. valoszinuleg ezert nem is latta a doki az uh-n. sajnalom, de igy akkor az ugyeleten se fognak tudni semmit csinalni veled, hiszen elvileg nem vagy terhes, mert nem lattak a babat. ilyenkor az ugyelet extran szarik az aggodo kismamajeloltekre, de sajnos a "semmit" valoban nem tudjak megtamogatni. ha legalabb latszott volna valami az uh-n...

esetleg azert menj be hogy nezzenek meg ott is biztos ami biztos. mondd meg hogy pozitivak a tesztjeid, kicsit fullents, hogy dokihoz kesobb keszultel menni, szoval nem tudod mi van de most verzel. akkor biztos hogy megneznek, de akkor siess most, hatha kiderul valami. mindenkeppen irj mi van veled, drukkolok!!

2012. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na sziasztok...most értünk haza. Kedves utolsó, úgy tettem, ahogy mondtad. A reggelihez képest 2 mm-et vastagodott a nyálkahártya, de itt se láttak semmit. Reggel megyek béta hcg vérvételre. Hehe, ma 4en végigmentek rajtam, most is meg délelőtt is rajtam tesztelték a rezidens kisdokikat meg a nagyok is megnéztek. A mostani jó fej volt, mondta, hogy addig keresi azt a terhességet, amíg meg nem találja :)
2012. aug. 23. 23:55
 9/12 anonim ***** válasza:
ilyen vékony méhnyálkahártyával nem nagyon lehetsz terhes max méhenkívüli.
2012. aug. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok. Nekem juni 29-én volt utoljára menstruációm. De én egyáltalán nem vérezgettek, meg nem is vérezgettem. Tünetem az nekem is a mellem nagyon fáj, mellbimbóm érzékeny. Többször van hányingerem,de inkább délután, meg fáradt vagyok. Drukkolok neked!
2012. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!