Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesseg vagy...

Szerintetek terhesseg vagy inkabb hormon problema?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 hete kesik a menstruaciom. Fogamzasgatlot szedek amibol hagytam ki . Szamtalan terhessegi tesztet megcsinaltam ami negativ volt viszont egyre tobb tunetem van. Faradekonysag , napkozbeb alszok ugy hogy eddig nem volt erre pelda, amit joizuen megittam attol hanyingerem van, gyakoran jarok pisilni es ami fura a negativ tesztek ellenere nol a cicim vele a mellbimbom . Par nap mulva megyek nogyogyaszhoz akkora kaptam idopontot ha masert nem is de legalabb kivizsgalja a feheres folyast. Valaki jart mar hasonloan ?
2021. jan. 17. 08:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív az azt jelenti, hogy nincs a szervezetedben hcg vagyis a terheshormon.
2021. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.
2021. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
3 het keses utan a teszt kimutatta volna mar ha baba volna a dologban :)
2021. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Majd a doki okosabb lesz :) 10 eve menstrualok abbol 6 eve szedek fogamzasgatlot . 10 eve egyszer sem kesett es nem maradt el! Gyogyszer mellett is irigylesre meltoan pontos volt. Es persze a terhessegre utalo tunetek. Nem tudom. Kivancsi leszek mit mond
2021. jan. 17. 16:01
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem tuti terhes vagy 😊 A tesztek azért negatívak, mert ilyen viccesek a gyártók :)

Nőgyógyászhoz ne is menj el, alapozz inkább a tünetekre, kiskönyvet meg majd rajzolok neked én 😅

2021. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem mar a 4 heti terhessegemet latta a doki.

Igaz csak petezsakot.

De a teszteimen majd leugrott a csik 2 nap keses utan.

A teszt kimutatta volna mar.

De kivancsian varjuk mi volt vegul.

2021. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem ertelek 5 os . :) tobb soron leirtam h megyek orvoshoz csak addig kivancsiskodok . Ettol fuggetlenul a hom is ami nem igen ment fel 36 fole mostmar 2 hete pontosan 36,7
2021. jan. 18. 09:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Én sem értelek... Negatív a teszt, minek győzködöd magad?
2021. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 10 eve pontos lenne a menstruaciod es a megvonasos verzes is akkor lehet aggodnal Te is :)
2021. jan. 18. 12:13
 10/23 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy normalis ha neha kimarad egy verzes de a terhes tunetek melle mar fura !
2021. jan. 18. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!