Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesseg vagy...

Szerintetek terhesseg vagy inkabb hormon problema?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 hete kesik a menstruaciom. Fogamzasgatlot szedek amibol hagytam ki . Szamtalan terhessegi tesztet megcsinaltam ami negativ volt viszont egyre tobb tunetem van. Faradekonysag , napkozbeb alszok ugy hogy eddig nem volt erre pelda, amit joizuen megittam attol hanyingerem van, gyakoran jarok pisilni es ami fura a negativ tesztek ellenere nol a cicim vele a mellbimbom . Par nap mulva megyek nogyogyaszhoz akkora kaptam idopontot ha masert nem is de legalabb kivizsgalja a feheres folyast. Valaki jart mar hasonloan ?
2021. jan. 17. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

Tesztnek nem hiszel, nekünk nem hiszel, orvosnak se fogsz... Klinikai eset vagy 😅

Nekem is napra pontos a menstruációm, rosszul voltam, teszteltem napokkal előtte, pozitív lett.

Tudod ha a tüneteket terhesség okozza van hcg, és akkor a teszt is pozitív. A fejedben van a baj, ha ennek ellenére bebeszéled...

2021. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha terhes lennel a hcg mar elkezdett volna termelodni ami miatt pozitiv a teszt.

Nyilvan ha negativ akkor nincs Hcg es nem vagy terhes.

Foleg 6 nap kesesnel mar lekellene ugrania annak a csiknak

2021. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem Te vagy Klinikai ezet . Mert ahogy elnezem bele vagy betegedve hogy neked nem jon ossze ezert kommentelsz taplo modra az elkeseredes miatt. Senki nem mondta hogy nem hiszek nektek sem az orvosnak.
2021. jan. 18. 16:22
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Mint ahogy fentebb is írtam, terhes vagyok... Szövegértés általános iskola...
2021. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor attol hulyultel meg. Remelem a gyermekeddel nem ilyen leszel es a parod kitart igy is melletted. Szornyu hogy ilyen emberek vannak
2021. jan. 18. 17:54
 16/23 A kérdező kommentje:
Vagy is remelem hogy ezt a kodortalan lekezelo stilust csak a terhesseg hozza ki beloled.
2021. jan. 18. 17:55
 17/23 anonim ***** válasza:

Mikor mesz orvoshoz?

Azota se jott meg?

2021. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Anno nekem ugyan ez volt.

Nem jott meg tuneteim voltak teszt negativ.

Es sajnos igen doki meg is erositette h nincs baba.

En kaptam ra gyogyszert, a nevet elfelejtettem de tudom h 10 vagy 12 szemet kellett bevenni minden nap es amikor elfogyott utanna meg kellett h jojjon tole. Igy is volt.

Sajnos valami hormos problema volt anno nekem is :/

Azota viszont 10 hetes kismama vagyok es a tesztem egybol eros pozitivat mutatott.

Tenyleg nem bantasbol de 3 hete kesik annak mar kikellett volna hogy mutatja a teszt. :/

2021. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Marmint nem mindnap kellett 10 12 szem hanem annyi volt a gyogyszerbe es napi 1 et kellett szedjek bocsi elirtam :D
2021. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem nem jott meg azota sem. A kerdesem is tenyleg ugy szolt higy terhesseg vagy hormon problema? Ma megyek dokohoz 9 re :) nem tervezunk babat de inkabb legyen baba mint betegseg .
2021. jan. 19. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!