Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés terhesség...

Pecsételő vérzés terhesség vagy hormon probléma? 6. Hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés

Persze remelem terhes vagyok mint testvérem menyasszonya aki majdnem 8 napig pecsételt és most 7 hetes terhes.

De én szerintem jóban par napja mint akkor ő

ma lessz 5.napja hogy megjött és csak pecsételtek bár ma mintha már kezdene elmúlni. Nem merek tesztelni. Tudom ... ne is mondjatok. Félek az újabb csalódástól.kb25. Napra negatÍvat teszteltem . 35körüli ciklusaim vannak. 32. Napra jött meg.

Érdekelne ki hogyan tapasztalta mikor terhes lett mennyire és milyen folyást vagy semmit nem tapasztalt ?



2019. márc. 11. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, de ha ez nem derül ki, akkor simán elvetélhetsz ha nem kezelteted. Szóval ha gyereket akarsz, túl sok értelme nincs annak, hogy félj a teszteléstől.
2019. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !Tegnap este teszteltem negatív volt reggel újra tesztelek . Remelem minden rendben lesz ha esetleg pozitív rögtön orvoshoz megyek .

Volt valakinek meg így ?

2019. márc. 11. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vérzés akkor valószínűleg nincs baba....
2019. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes orvos vérből ma kimutatta . Ez már 100%

Talán következő hónapban ...

köszönöm a válaszokat . Mindenkinek sok sikert kívánok !

2019. márc. 11. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2019. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azóta kiderült hogy inzulin rezisztens problémám van

Örülök hogy kiderült ez okozza a PCOM is így kezelhetem diétával és gyógyszerrel és talán nagyobb eséllyel indulhatunk neki újra a baba projektnek .

Sok sikert mindenkinek !

2019. ápr. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!