Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, valami csoda...

Terhes lennék, valami csoda folytán, vagy csak a fogyókúra miatt nem jött meg?

Figyelt kérdés
kb. 6 hónapja nem szedem a tabimat(de mindig védekeztünk gumival!).Azóta nem annyira rendszeres a vérzésem,pár nap eltérés van.Akárhogyan is nézem,már kb. 3 napja meg kellett volna jönnie.Mindig védekeztünk gumival,és valószínűleg nem is volt vele probléma,mert nem láttunk lyukasnak egyetlen darabot sem.A tesztem negatív lett.Tudom,így hülyeségnek hangzik,hogy védekezem,de megfordul a fejemben,hogy hátha terhes vagyok,de én úgy hallottam,vagy olvastam,már nem is tudom,hogy lehetnek nagyon pici lyukak egy óvszeren,és így lehetséges a teherbeesés.Ez igaz?Meg vagyok ilyedve eléggé,van már egy kislányunk,aki tabi pontos!szedése mellett fogant meg,nem terveztük.Nagyon nem szeretnék most még egy babát,és hát a tabi melletti teherbeesés példáját nézve lehet peches vagyok az ilyen dolgokban és félek....lehet,hogy amiatt késik,hogy fogyózok?Ugye lehet?Nem tudom,de én úgy aggódom...
2010. aug. 15. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:

a fogyokura miatt a legvaloszinubb a keses

a teszt negativ lett,ugyhogy nem hiszem hogy van okod aggodni

2010. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!