Terherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Ez már a 34. napja a ciklusomnak, de még mindig nem jött meg. Tegnap délután 4-5 óta érzem a méhemben a húzódást amit mensi előtt szoktam, de vér semmi.. ma reggel megmértem a hőmet közvetlen felkelés után, szájban 36,5, hüvelyben 36,3 amit keveslek, ennek ellenére ez napközben felment 36,8-ra... Nem tudom hogy a napközbeni hőmérséklet mennyit számít. A mensim az előző hónapban 16-21.éig tartott, a párommal 11.én voltunk együtt. Nagyjából 13.-14.-e körül kellett volna hogy megjöjjön, azóta már 2x is teszteltem, mindkét teszt negatív. Őszintén szólva örülnék ha most megjönne, mert jelenleg még nem terveztünk babát. Azon agyalok hogy lehet hogy csak a stressztől nem jön meg? Ma volt egy kis émelygésem amit nem tudtam hova tenni.. de a teszt folyamatosan negatívan mutat, ha nem jön meg pár nap múlva, tesztelek még egyet.

2021. jan. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is napközben nem mérvadó a hőmérséklet, ébredési hőt minden nap vezetni kell akkor lehet belőle következtetni!

Szerintem nem vagy terhes, stressz stb sok mindentől késhet. Pláne, hogy negatívak a tesztek is.

2021. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatást! Most volt valami rózsaszín vérzés szerűség... És nem tudom eldönteni mi okozza.. mert olvastam beágyazódást, és ösztrogénszint hiányt is amit a túl sok sport okoz. Hát a második is aktuális, ugyanis most kezdtem el elég erőteljesen edzeni.. viszont nem vagyok biztos benne:( szerintetek mitől lehet?
2021. jan. 18. 20:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjött!:) Már tényleg kezdtem megijedni hogy pecsételőm van, mert sosem szokott a menstruációm kezdete ilyen halvány rózsaszín lenni, de hálisten rá pár órára jött rendes vér is:)
2021. jan. 19. 01:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök! Egyes voltam 🙂
2021. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!