Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai teszt lehet negatív?

Korai teszt lehet negatív?

Figyelt kérdés

Ha április 23- április 30-ka között direktben nem védekeztünk, de május 2-ka és 6-ka között meg volt a havim attól még lehetek terhes? Egy hete már, hogy görcsölök, érzékeny lett a mellem, de eddig nem volt ilyen, ma reggel néztem, s negatív lett, s ha megvárom amikor meg kellene jönnie az még kb több, mint 7 nap múlva lesz. Attól még van esély rá?

24/L



#Terherbe esés lehetőség
2018. máj. 26. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha április 23-30 között megtermékenyült volna a petesejt, akkor nem jött volna meg május 2-6 között.

Kérlek szépen gyakorold a dátumok írásmódját, mielőtt gyereket vállalsz. Helyesen 30-a, 2-a, 6-a.

2018. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási problémám van, kösz, hogy ez oka lehet annak, hogy nem lehet anya XD
2018. máj. 26. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött rendesen a menstruációd,akkor nem vagy terhes.

Ha 2-án megjött,akkor 19-e körül volt peteérésed.

A menstruáció első napjától visszafele kell számolni 14-et és akkor van az ovuláció.


Napokon belül meg fog jönni a mensid,ezt érzed.A görcsölés,mellfeszülés az pms tünet.

2018. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne csoda ha nem negativ lenne ilyenkor
2018. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhes vagy. Nekem május 1-4 között volt peteérésem kb, nem is védekeztünk. Május 18-án kellett volna megjönnie, 20-án már volt halvány pozitív tesztem, tegnap megint megismételtem és már erős pozitív volt.

Ha terhes lennél már tökéletes, erős két csíkos tesztet produkálnál.

2018. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!