Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pattanások lehetnek terhesség...

Pattanások lehetnek terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
24re nem várom, két napja nagyon fáradékonyság vagyok, de senki egyéb tünetem nincs. Ma megjelent két parti, ami menstruáció előtt jellemző nálam. Ennek ellenére lehetek terhes? Nagyon szeretnék babát.
2021. jan. 20. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én várandósság alatt olyan pattanásos voltam mint még soha, nem volt épp bőr felület az arcomon..ugyhogy lehet, a fáradékonyság is pipa, de ezzel nem azt mondom hogy biztosan terhes vagy .
2021. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ellenére lehetsz terhes, de nálad ez alapvető pms tünet. Az összes pms tünet ugyan olyan mint az ovulációs vagy épp a terhességi tünet. Tünetekre nem szabad és nem is lehet adni.


Nekem első terhességem ikrekkel, semmi tünetem nem volt, még a szokásos erős pms tünetek is elmaradtak, csak véletlen jutott eszembe, hogy késik a mensim már 6 napja.


Második terhességnél meg 5 nappal nem várt elöttől émelyegtem egész nap mint aki másnapos. (ez mondjuk számomra egyértelmű tünet volt, hiszen erősen jelentkezett és soha máskor, leszámítva az alkoholos állapotot nem volt ilyen).


Szóval, van amikor semmi tünet nincs, van amikor a pms tünet felerősödik, van amikor egy eddig nem tapasztalt erősebb tünet jelentkezik, vagy épp minden jel mensire utal és mégis terhesség lesz. Tehát fölös keresni, ha terhességi tüneted lesz, az egyértelmű lesz, ha pedig kétséges, mert szokott ilyen lenni, akkor meg kár kattogni rajta, mert pont ezért fog késni, hogy agyal, stresszel az ember rajta.


Türelem, azt a pár napot már ki lehet bírni :)

2021. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor előjöttek a pattanások, mikor még nem is gyanakodtam. Végig nagyon csúnya volt a bőröm, talán a vége felé lett javulás.
2021. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz. Ezek a pms tünetek nem jelentik, hogy terhes vagy meg azt sem, hogy nem.
2021. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!