Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a...

Lehet a terhesség jele a pattanásos bőr? Nektek mi volt az első jel ami jelentkezett ? És kinek mikor mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés
5 nap mulva kéne meg jöjjön a mensim, a hátam, vállam és az arcom tele van pattanással ami szokatlan nekem, kamasz korom óta nem volt ilyen.

2020. szept. 26. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ember függő... nem lehet általánosítani... nekem pl mensi előtt jönnek ki a ragyák :D Neked lehet pont terhesen. Továbbra sincs olyan tünet, ami csak terhességre utalna.
2020. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanusan tiszta lett a böröm... Pedig menzi elott kirügyeztem mindig.. Azota is szep, 32 hkm :)
2020. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább eltűntek. Noveremnek kipattogott a háta. Tunetekbol nem lehet megmondani, mert nincs különbség pms tünet és terhes tünet között.
2020. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem jöttek ki pattanások de csak az esedékes menstruáció elôtt pár nappal. Mindig szoktak lenni a menzesz kezdetén, de picit több lett. Azt hittem, meg fog jönni.

Csak akkor teszteltem, mikor már egy napja késett is, akkor már pozitív lett (igazából én simán vártam volna még pár napot a teszttel, de a férjem nem bírta tovább és hozott egy tesztet).

2020. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt szokott brutálisan pattanás lenni a bőröm. Mondjuk első gyerekkel is így volt. Másodiknál meg szinte alig volt 1-2. Szóval sok mindentől függ, ebből nem igazán lehet megmondani.
2020. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem menstruàció elött mindig kijön. Mikor terhes lettem akkor is volt ès sajnos azóta is 9+3 hkm
2020. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg jott a mensim , sajnos 😐
2020. okt. 2. 05:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom... sok sikert legközelebb és köszönöm, hogy megírtad mi lett végül. Minden jót!
2020. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!