Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezett valakinél terhess...

Jelentkezett valakinél terhesség első tünetei közöt szokatlan pattanásosság?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam pattanásos, kamaszként is szép tiszta arcom volt, azóta is, mensi előtt se szokott pattanásom lenni. Most teljesen beijedtem, mert megjelent előbb a homlokomon, utána az államon egy csomo nagyon pici pattanás, alig látszik, csak érzem a kezemmel. Aztán eszembe jutott, hogy lehet terhesség tünet? Pár nap van a nemvártig.

Soha nem volt még ilyen, lehet terhesség miatt van?


2015. jan. 29. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, már mensi előtt jó pár nappal megjelentek apró pöttyök, és rossz volt végighúznom a kezem a homlokomon.

Én aztán pozitívat teszteltem, de persze tudjuk, hogy ebből még nem lehet biztosat mondani.

2015. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
között, elnézést
2015. jan. 29. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Úúúú de jó, hogy kiírtad a kérdést! Nekem ugyan mensi előtt is szokott lenni 1-2 az államnál, de most az államon, az arcomon a homlokomon is vannak... picik aprók és fájnak. Nekem 1hét van a "nemvártig".
2015. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én soha életemben nem voltam pattanásos. Mielőtt teszteltem, tele lettem pattanással,és kb félidőig meg is maradtak, utána szépen eltűntek.
2015. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régen mensi előtt volt egy kettő.Aztán már évekig nem volt és a várandóságom előtt megjelent megint egy-kettő.Már azt hittem, hogy a régi előjel a mensinek.:))) De nem! Most 14 hónapos kislányom jelzett!
2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok. Sajnos problémás bőröm van, így a pattanások mindig jönnek-múlnak. Még egy hetem van mensiig, és mintha most tisztulna az arcom.
2015. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!