Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutat leghamarabb...

Mikor mutat leghamarabb pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés

26 naposak a ciklusaim, 9-én volt az utolsó menstruációm. 18-án volt "balesetünk" a párommal. Mikor tesztelhetek leghamarabb szerintetek? Illetve HCG szint alapján mikor mutatja ki leghamarabb a labor vizsgálat a vérből?

Hétfőn hívom a nőgyógyászat, de addig is kattog az agyam :/

SOS lenne minél hamarabb megtudnom!

Köszi a válaszokat!



2021. jan. 22. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Leginkább akkor ha nem jön meg a következö vérzésed.

Leghamarabb az aktus után 2 héttel.

2021. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A HCG-t nem mutatják ki hamarabb a vérből?

Nem szeretnék még 2 hetet várni :(

2021. jan. 22. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

4 napja volt az aktus...ugye tudod hogy müködik egy teherbeesés?

Hány éves vagy?

2021. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha tegyük fel 28 napos ciklusod van, akkor is kb 2 hét múlva lenne menstruációd. A terhességi tesztek leghamarabb 2-3 nappal a menzesz előtt mutatják ki, a legérzékenyebbek is (az un. 10-es mIU/L tesztek, tehát 10 mili-nemzetközi egység per LITER(!)) teszt. 10 nappal ovu uán lehet nincs is semmi benned, 2 nap múlva meg már duplázódik.

Leghamarabb tényleg akkor tudhatsz bármit, ha esedékes menzesz előtt max 2 nappal tesztelsz. Ez biológia, ez van.

2021. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy működik! Nem is az volt a kérdésem! Szimplán arra vagyok kíváncsi, h mikor tudok leghamarabb vérvételre menni, amiből már kimutatható hcg...

Tisztában vagyok vele, h jelenleg még fölösleges ezt nézni, de azt nem tudom pontosan, h mikortól érdemes konkrét kéréssel orvoshoz fordulni. Nyilván hétfőn a doki pontosat is tud mondani, csak addig meg kattogok ezen, ezért gondoltam azt, h valaki tud érdemben válaszolni. Ha nem, akkor muszáj lesz hétfőig várnom a válaszra.

2021. jan. 22. 18:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tesztet csak azért kérdeztem, mert nem ismerem ezeket az új hiper-szuper érzékeny teszteket és úgy rémlik, h hamarabb is mutat terhességet néhány típusú teszt, nem kell megvárni a kimaradt menzeszt
2021. jan. 22. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia

A kalkulátor 21 re tette az ovudat. Nekem 31.én volt mi is 3 nappal előtte voltunk együtt, 9.én nagyon halvány + lett a tesztem. Úgy kb 30.án mutathatja a teszt, vagy 1-2 nappal utána.

2021. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2021. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megírom, de kezdek kicsik lenyugodni. Tegnap emiatt nem kaphattam meg a védőoltás, ami miatt a főnököm biztos nem fog rám őszintén mosolyogni és egy kicsit feszültebb voltam a kelleténél. Az oltó központban mondták, h a negatív hcg eredménnyel menjek vissza. Kezdek beletörődni, h kb 2 hetet várnom kell az eredményre, már úgy gondolom, h megvárom a menzeszt, nem rohanok ezzel orvoshoz, egyébként is max pár napot nyerhetek vele.

Tipikus Murphy : 3 éve egyetlen "balesetünk" se volt a párommal, erre most, amikor fontos lett volna vigyáznunk, az oltás előtt 3 nappal bénázunk...

Megpróbálok lenyugodni, aztán örülök annak, ami lesz

2021. jan. 23. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Mi pl pont ovukor voltunk egyutt es 9.dpon mar szepen mutatta. Igaz halvany volt de ott volt keresni nem kellett! Altalaban azt mondjak 2 het egyuttlet utan. Mivel senki nem egyformas, mas a beagyazodas ideje es a hcg novekedes a szervezetben. De ha pontosan tudod mikor volt ovud akkor a 8-9.dpon mar tesztelhetsz. Egyebkent nem vart napjan lenne a legegyszerubb tesztelni. De en se birtam kivarni🤣
2021. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!