Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van ovulációm?

Mikor van ovulációm?

Figyelt kérdés

30-33 naposak a ciklusaim. Elkezdtem ovulációs tesztet 12 ciklus napján. Mikor számithatok pozitív tesztre?

Első próbalkozásom ovu tesztel.

[link]


2021. jan. 24. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A 17-es második tűnik a legerősebbnek.Akkor lehetett,de ez csak egy tipp.
2021. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, de olvastam hogy erősebbnek kellene lennie a kontrol csík ál.
2021. jan. 24. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen én is így tudom de az lh szint nem mindenkinél egyforma.Úgy értem hogy nem mindenkinek mutatja a teszt a nagykönyv szerint.Szerintem a 17-ei után 24-36 órával volt az ovuláció mert a teszt előtte 24-36 órával mutatja a várható ovulációt ha jól tudom.De azt se lehet tudni hogy a tüsző megrepedt e biztosan hacsak nem ultrahangos követéssel figyeli az orvos.
2021. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezek közül egyik sem megfelelő, valóban erősebbnek kellene lennie a csíknak.
2021. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor teszteljek tovább vagy ez a hónap már úszott? Mert hát ezek szerint termelődik lh akkor kellene lenni ovulacionak is. Nem?
2021. jan. 24. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 17-es az esélyes. A csíkok erősségéről annyit, hogy sosem volt egyforma a két csíkom, mégis éppen itt játszik a 4,5 hónapos kislányom a játszószőnyegen.
2021. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig voltak ilyen tesztjeim, már tiszta ideg voltam, hogy nincs is ovum. Elmentem uh-ra, nézettem progeszteront, azokból meg egyértelmű volt, hogy igenis van. Vettem drágább tesztet, amikor az olcsón alig volt csík, a drága majdnem pozitív volt.

Szóval nem biztos, hogy veled van a baj, esélyesebb, hogy a teszttel.

2021. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 17-e megfelel a ciklushosszodnak is. Ráadásul másnap határozottan negatív lett, tehát 17. napon volt lh csúcsod. Lehet neked érzékenyebb teszt kell. Mint ahogy nekem a 25-ös soha nem lett pozi, a 20-as szépen mutatta.


Az lh csúcs viszont nem jelenti azt, hogy meg is valósul az ovu. Minden esetre a pozi tesztes napon és az utána levő első negatív napon van esély a sikerre.


Van akinek a 30as teszt bitang erős pozi lesz.

Mégha nem is feltétlen tűnik pozinak a másnapi negatív miatt 100%, hogy pozi volt. Ha akarsz tesztelhetsz tovább, az lh ingadozó, mensiig még lehet pozi közeli szinten is tehát ne lepödj meg.

2021. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is a rózsaszint használom, nekem se nagyon volt sosem olyan erős, de tudtam nálam ez a max, 5 hetes vagyok. Tapasztald ki, ahogy erősödni kezd 2 naponta ismerkedés az emerrel😁

Volt olyan tesztem ami nem ilyen érzékeny, hogy nem is volt rajta majdnem semmi, doki figyelte és volt ovim.

2021. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-assal teljesen egyetértek.

Ha pld. a 17-i másodikat du tesztelted, lehet nem volt elég koncentrált a vizelet, vagy rá pár órára volt egy rövidebb ideig tartó LH csúcsod.

Hőmérőzéssel is lehet otthon egyébként megbizonyosodni (utólag) hogy megtörtént-e az ovu.

Egyébként én már pár hónapja használom az ovuteszteket, és egyszer nekem is volt kb pont ilyen "kétcsíkos", a hőm meg utána felment, szóval valóban pozitív volt az a teszt is.


Az is jelzésértékű, ha előtte volt termékeny nyákod, ovu után közvetlen az abbamarad.

Szóval jelenleg feltételezzük hogy kb CD18-on volt az ovud.

2021. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!