Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban 30 Júniusban 28...

Májusban 30 Júniusban 28 Napra jött meg. A következő hónapot 27 napra írja a naptár. Mikor kezdjem el az Ovulációs tesztet? Hogy elég legyen az 5db?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
14. nap reggel
2020. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 27-30 naposak a ciklusaid, akkor inkább a 12.napon. 14en már lemaradnál róla ha most 27 napos lesz.....
2020. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2020. jún. 12. 10:18
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak úgy kíváncsiságból csináltam most egy ovu tesztet mert hallottam olyat hogy van akinek elmúlik a menses és spontán peteérése is lehet.

Na hát halványan de láthatóan pozitiz. Ez valós lehet? Vagy nemjó a teszt?

2020. jún. 12. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Rossmannos facelle teszt
2020. jún. 12. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy halvány pozi lh teszt. Vagy pozitív vagy negatív. Pozitív, ha egyforma erős a két csík vagy a tesz csík erősebb, ha halványabb a teszt cđík a kontrollnál akkor az negatív.


Semmi baja a tesztnek, LH egész ciklusban jelen van a szervezetben. Csupán LH csúcs idején lesz pozitív a teszt. Teljesen normális, hogy két csíkos a ciklus bármely napján :) Van akinek jóval kevesebb az LH-ja annak lehet hómező is, de kb ugyan annyi embernek lesz két cđíkos is, mert van annyi LH a szervezetben.


Bocsánat, ha kuszán írtam, remélem azért érted :D A lényeg, hogy nem hibás és nem is pozitív a teszted.

2020. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendbsn koszonom :)) csak meg sosem csinaltam ilyen tesztet azert kerdeztem :)
2020. jún. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!