Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor lehetek terhes?

Most akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt egy kérdésem, hogy frontint szedtem(napi 1x-este) és amellett fogamzásgátlót és hogy kiütheti e egymást a kettő. Változó dolgokat írtak, de a betegtájékoztatóba is utána néztem, a frontinéba írtak csak annyit, hogy az adagot befolyásolhatja. De ugye így hogy csak napi 1-et szedtem és azt is a 0,25öset szerintem ezt nem nagyon tudták volna lecsökkenteni :D De utána néztem és az általános adag ebből napi három, nekem is először annyit írtak fel de mivel fiatal vagyok csökkentették.

Múlt hét vasárnap lefeküdtem a barátommal, mivel nem gondoltam rá, hogy kiütheti így kiegészítő védekezést nem használtunk.

Tegnap viszont megjött, pontosan akkor mikor kellett volna (fogamzásgátló 3. fehér tablettájánál) de furcsa volt mert gyenge barnás vérzésem volt, és nekem a menstruáció elején nem szokott ilyen lenni, maximum a végén.

Mára viszont olyan mint szokott, piros és erősebb. A derekam is fájdogál. Most akkor lehetek terhes, vagy akkor már meg se jött volna?:(


2021. jan. 25. 04:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként elvileg ugye alacsony teherbeesési esélyem volt azon a napon amikor történt, előtte kb egy héttel volt peteérésem. Nem tudom ez mennyire számít :(
2021. jan. 25. 05:04
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetsz terhes, ha szexelsz, mivel 100%-os fogamzásgátlás nincs. De a felvázolt helyzetben elég kevés az esély rá.
2021. jan. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes... megjött, nem? Akkor mi a kérdés?


A ket gyogyszer összeférhetősége miatt viszont felkeresnék egy nőgyógyászt...

2021. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, megjött csak olvastam, hogy ilyenkor előfordulhat még vérzés, azért aggódok kicsit.

Egyébként egy hónapig kellett szednem folyamatosan a frontint, kedden megyek a pszichiáteremhez újra feliratni de akkor már csak azért, hogyha szükségem lesz rá akkor legyen nálam. Tehát folyamatosan nem fogom szedni:) Ezért se kerestem meg ezzel dokit...

2021. jan. 25. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!