Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap múlva kellene megjönnie....

4 nap múlva kellene megjönnie. Nem várom, pár napja puffadok, tegnap ota szurkal a hasam alja. Normális ez?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez pms tünet, de nagyon durván. Szétpukkad, görcsöl a hasam, folyásom van. Én erre nem adnék.
2021. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Teszt?

Van tuneted akkor a teszt is mutatja, nekem 5 nappal előtte + volt, az biztosabb eredmény mint ha itt kérdezed.

Nekem a böfögés az első tünetem 😁😁

2021. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 napom van, görcsölök, a melleim leszakadnak... De máskor is volt így és megjött...
2021. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezekkel a tünetekkel jön meg....


2terhességem volt már, egyiknél sem volt másabb a nemvárt elött, mint amúgy... annyi, hogy nem jött meg.


Én holnapra nem várom.

2021. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van puffadás,szurkálás szinte minden menstruáció előtt.Terhesen nem volt,ami nem jelent semmit,mert attól te meg lehetsz terhes.Szerintem nem várt napján tesztelj,az már azért valamennyire biztos eredményt ad
2021. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív reggel. Igen szerintem is meg fog jönni csak ez a has szurkolás nem szokott sose lenni. Az első terhességnél nekem se volt jelem csak nem jött meg...
2021. jan. 25. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!