Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie....

Holnap kellene megjönnie. Feszül a hasam alja, és érzékenyek a mellbimbóim! Lehet ez mensi előjel? Vagy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének!
2017. aug. 3. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te sem olvastad még százhúszezerszer, hogy a PMS tünetek és koraterhes tünetek között nincs különbség? Bármiből lehet bármi, amíg nem késik a vérzés, SEMMILYEN tünet, vagy annak hiánya nem jelent SEMMIT. Az meg pláne nem releváns, hogy más mit tapasztalt ilyenkor, nem vagy vele egy milliméterrel se előrébb.


Sétálj inkább el tesztért, és holnap-holnaputánig bírd ki valahogy ezt a kis időt. Pozitív tesztet kívánok!

2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik lehet!

Pont ugyan azt éreztem mensi előtt, mint akkor mikor már megsem jött, mert baba volt.

2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól van na, én csak 10 ezerszer olvastam. :)

Tudom, tudom, de köszi!

2017. aug. 3. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A te tested,tudnod kell hogy egyébkènt mit szoktàl érezni mensi elött.De a hasfeszülés nekem jot jelentett.
2017. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!