Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás jele?...

Ez lehet beágyazódás jele? Mindjárt megjön érzésem van de csak 3-án kellene megjönnie. Az előző mensóm 6-án kezdődött 23,24-én voltunk együtt. Most tegnap óta fáj a hasam alja és a derekam is.

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
simán lehet akár az is, de ha mégsem, ne keseredj el!!!!:)
2012. dec. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6 éve próbálkozunk ha megjön már nem érzek keserűséget.Sőt semmit!Ha megjön megjön ha nem akkor még jobb!:)
2012. dec. 28. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
közben elolvastam még egyszer, szerintem beágyazódás jele még nem lehetne, de ettől függetlenül drukkolok!!!!
2012. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar még nincs beágyazódás szerintem. Mikor tesztelsz? Majd megirod,mi lett?
2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha babát akarsz,akkor hamarabb legyetek együtt,ha pl 18-22 között történt volna,nagyobb az esély.
2012. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Persze,hogy megírom!Utolsó válaszoló az az 1-2 nap sokat számít?
2012. dec. 28. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Számit. Mert a himivarsejt akár 5 napig is képes várakozni a petére a testen belül,de a pete nem vár.
2012. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a jeleknek nem igazan lehet hinni.Nekem ebben a honapban volt ugy 7.dpo es 9.dponal fajt a hasam,szurkalas,derekam is majd leszakadt aztan 11.dponal mellfeszules,hanyinger,fejfajas aztan 15.dpon szepen megjott....szerintem amikor az ember nagyon akarja akkor erzi is ezeket!!en biztos voltam a tehersegben es megsem volt semmi.A kislanyomnal visszagondolva kis haszurka talan de semmi tobb.
2012. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs baba! :(
2013. jan. 12. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!