Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt lehet először...

Terhességi teszt lehet először pozitív aztán elmúlik a második vonal?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Fogamzásgátlót szedek, de beteg voltam és antibiotikumot irt fel az orvos így egy hétig szedtem (amoxicilin)..ki is maradt az első héten két szem, így most reggel a menstruációm előtt (valószínű korán) csináltam egy tesztet.. Ami elég érdekes lett mert először a contoll csík megjelent ami mindenkinek, aztán halványan lehetett látni a másik csíkot is de csak egy darabig, aztán eltűnt... Nah ez szerintetek mit jelenthet? Valakinek hasonló? Mi lett a vége? Utalhat ez akar terhessegre?
2021. jan. 26. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Holnap csinálj még egy tesztet.

Ne add fel, még bármi lehet.

2021. jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer az x epil csinalta ezt, nem volt baba.
2021. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a teszteken, H pl. 2 perc után olvasható az eredmény. Pont ezért. Ha +, az 10 év múlva is +. szerintem csak szívta fel a vizeletet épp
2021. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták. A legtöbb tesztet 3 perc után kell leolvasni, pont azért mert ahogy szívja fel a vizeletet gyakran látszódik a teszt csik is. A pozitív eredmény viszont évek múlva is látszódik, száradás után még erősebben is.
2021. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy másik tesztet holnap v.holnapután
2021. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, megjott sajnos
2021. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!