Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha használtam ovu tesztet és...

Ha használtam ovu tesztet és a 17. ciklus napon lett először negatív attól függetlenül lehet, hogy később volt ovu?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10.napon a számolt ovu óta de a reggeli tesztem negatív lett. 10es erősségű. Lehet korai volt?

2018. febr. 17. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem valószínű,hogy később lett volna.


Még lehet pozitív a teszted. Nekem ilyenkor már az volt, de van akinek csak később!

2018. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha sikerült én is azt remélem hogy azért nega mert talán 10 nap a beágyazódás nekem és lehet még nem kezdte el termelni a hormonokat.

Két napja elég duzzadt a mellbimbóm és a mellem is fáj. Mensi előtt csak fájni szokott, most viszont mintha meg lenne kicsit duzzadva a mellem is meg a mellbimbóm is. Ez lehet terhes tünet, vagy csak mensi előjel. Abban reménykedem, hogy tünet, mert nem ilyen szokott lenni a cicim menzesz alatt. Meg krémes folyasom van nagyon kevés alig észre vehető.

2018. febr. 17. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden ciklusban máshogy fáj a mellem, egyszer ég, máskor duzzadt érintésre fáj, másik ciklusban duzzadt de alig fáj, másikmásik ciklusban nem duzzadt csak fáj érintésre. Szóval nem vagyunk robotok, nem mindig ugyanúgy fáj majd a melled. Amúgy várd meg a mensi napját, tesztelj akkor.
2018. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A krémes folyás megint nem mérvadó.
2018. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!