Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek a várandóss...

Mikor jelentkeztek a várandósság tünetei nálatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van már egy 3 éves kislányunk, tehát azt, hogy miket kell/kellene érezni, azzal már tisztában vagyok. Őt terveztük, vagyis tudatosan készültünk rá, hogy akkor őt szeretnénk összehozni :) már az ovum után 5nappal éreztem nála a terhességi korai jeleket pl gyakori pisilés, mellfeszülés, hányinger stb azonban akkor nagyon rá voltam kattanva, folyton olvasgattam utána, már elképzeltem, hogy milyen lesz a várandósság, így nála nem mérvadó, hogy mikor éreztem az első jeleket.

Nos most az a helyzet, hogy terveinkben van a második babó, azonban nem pont most, hanem 1-1,5év múlva. Addig is óvszerrel védekezünk. Ami 1 hete (6napja) kicsit balul sült el, ugyanis egy része a cuccosnak kifolyt a gumiból (feltehetően kicsit túl sokat időztünk..). Nem estünk kétségbe, ugyanis úgyis szeretnénk babát. Nem igazán gondoltam arra hogy terhes lehetek. Ma azonban már a 2.napja hogy hányingerre ébredek. Fáradékony vagyok napközben, és néha begörcsöl az alhasam. Ezt még túl korainak gondolom. Kedden kellene csak megjönnie.

Van aki ilyenkor már érezte a jeleket?

És légyszi, ne oktassatok ki a megfelelő védekezésről, mert tisztában vagyunk vele, illetve arról is, hogy csak 97%os a gumi védelme :D)


2021. jan. 27. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Az első "tünetem" az volt, hogy nem jött meg, aztán pozitív lett a teszt, megerősítette az orvos, nőtt a hasam, mozgott a baba aztán szültem, egyéb tünet nem volt
2021. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer 6 hetesen kezdődtek a tünetek. Nálad még túl korai lenne, még be sem ágyazódott, ha meg is fogant.
2021. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen szokott legkorábban jelentkezni.
2021. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nagy valószínűséggel az elmém játszik csak velem, vagy összeszedtem valami betegséget
2021. jan. 27. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Fiamnál nemvárt után 2 nappal jelentkezett az enyhe hányinger, ami a 6.hétig erősödött, majd 10.hétig kitartott. A melleim is kb ugyan akkor kezdtek el fájni. Ezen kívül ugyan az, mint mensi elött. Görcsölgetés, idegbetegség 😅


Utána volt egy terhességem, ott a 6.hét környékén kezdett el hanyingerem lenni, nem volt olyan durva, mint a fiamnál, el is ment a baba.


Most tegnapra nem vártam. Mensi elött mindig kb 1 hétig görcsölgetek, ez most nem volt. Ma már hanyingerem van, tegnap óta a melleim fájnak. Tesztet még nem csináltam.


Nálad sztem ez csak a mensi előjele talán, vagy még az sem. Terhestünetnek iszonyú korai.

2021. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy ahogy átléptem a 7.hetet, brutális hányingerem volt.
2021. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nálam nem várt előtt farkaséhség, soha életemben nem bírtam reggelizni, akkor munkába indulás előtt már ennem kellett és amint beértem ismét. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, gondoltam újabb premens tünet. Nagyon meglepődtem a pozitív teszt után még úgy is, hogy évek óta próbálkoztunk. Aztán a 6. héttől beköszöntött a rosszullét, de addig kitartott a folyamatos éhség.
2021. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy mielőtt meg kellett volna jönnie, 1-2 nappal előtte rámjött egy rosszullét, levert a víz, hányingerem volt, aztán jött a brutális fáradtság. Mikor már 2 napja késett, olyan méhszúrkálódásaim voltak, mint még soha, szóval már tudtam, hogy helyzet van.
2021. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Később kezdődött a mellfeszülés, jóval ovis után, és tovább tartott. Nemvárt előtt 4 nappal nagyon durva aluszékonyság. De nem gyanakodtak, ezek csak utólag estek le, mivel már sok éve próbálkoztunk. Nekem utána ez a kevés tünet is elmúlt, időnként húzódott a hasam ha hirtelen fordultam meg éjszaka vagy keltem fel, de ennyi. Második trimeszterben orrvérzés jött elő. Semmi "tipikus" tünet.


23+4 hkm

2021. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*ovu
2021. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!