Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek a várandóss...

Mikor jelentkeztek a várandósság tünetei nálatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van már egy 3 éves kislányunk, tehát azt, hogy miket kell/kellene érezni, azzal már tisztában vagyok. Őt terveztük, vagyis tudatosan készültünk rá, hogy akkor őt szeretnénk összehozni :) már az ovum után 5nappal éreztem nála a terhességi korai jeleket pl gyakori pisilés, mellfeszülés, hányinger stb azonban akkor nagyon rá voltam kattanva, folyton olvasgattam utána, már elképzeltem, hogy milyen lesz a várandósság, így nála nem mérvadó, hogy mikor éreztem az első jeleket.

Nos most az a helyzet, hogy terveinkben van a második babó, azonban nem pont most, hanem 1-1,5év múlva. Addig is óvszerrel védekezünk. Ami 1 hete (6napja) kicsit balul sült el, ugyanis egy része a cuccosnak kifolyt a gumiból (feltehetően kicsit túl sokat időztünk..). Nem estünk kétségbe, ugyanis úgyis szeretnénk babát. Nem igazán gondoltam arra hogy terhes lehetek. Ma azonban már a 2.napja hogy hányingerre ébredek. Fáradékony vagyok napközben, és néha begörcsöl az alhasam. Ezt még túl korainak gondolom. Kedden kellene csak megjönnie.

Van aki ilyenkor már érezte a jeleket?

És légyszi, ne oktassatok ki a megfelelő védekezésről, mert tisztában vagyunk vele, illetve arról is, hogy csak 97%os a gumi védelme :D)


2021. jan. 27. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mikor 2 napja késett, és a nutellás palacsintát házi szalonnával ettem 🤣🤣🤣

Másnap teszteltem először, pozitívat, ami ez a kombó után nem volt meglepetés 🤣🤣🤣

Egyébként elötte full mensi elötti tüneteim voltak, annyi hogy a melleim jobban fájtak.

2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11.dpo-n elkezdtem erősen émelyegni egész napm ez az egy tünet kitarzott kb a második trimeszterig. A tesztem is pozitív lett. Más tünetem nem is volt.
2021. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) titkon reménykedem benne, hogy baba lesz, bár tényleg extrém kicsi az esélye, hiszen az elsőnél is fél évig próbálkoztunk (védekezés nélkül :D :D) de már ott tartok, hogy ha nem leszek terhes, akkor is szorgalmazom a a kövit :D
2021. jan. 27. 17:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Kerdező!

Mi is 9 hónapig próbálkoztunk :/


11#

2021. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6.hétől-12.hétig van tünet,valakinek csak 20.héten va tünet
2021. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!