Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy van most a védőnő várandó...

Hogy van most a védőnő várandósság alatt? Mikor kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

segítsetek légyszi, nem tudom mikor hívjam. 10. héten voltam a kiskönyvért, akkor picit összekaptunk, mert ki akart jönni hozzánk lakásszemlére, én meg nem voltam hajlandó ezért szabadnapot kivenni, de ő csak 10-12 között lett volna erre hajlandó. másik meg, hogy 10 hetesen még hova jönne? mindegy, lényeg, hogy megsértődött és azóta nem jelentkezett én meg nem tudom mikor kéne mennem pofavizitre :)

nagy gyerkőccel előző védőnőm mindig hívott ha mennem kellett, de félidősen már biztos, hogy többször voltam nála! most hogy vannak ezek?



2016. márc. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kellett mennem,mikor voltam egy-egy kötelező ultrahangon.Ezen kívül ő jött hozzánk talán 3x
2016. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy 4szer menj el, hogy megkapd a 4 pecsétet az egyszeri anyaságihoz. de szerintem mindegy mikor mész, én 16 hetes vagyok és még nem voltam soha.
2016. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig automatikusan megbeszéljük a következő találkozót, nem szoktuk hívogatni sem egymást.
2016. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 4 pecsétem tőle függetlenül megvan, mert ahova járok vérvételre, ott a terhesgondozóban ilyenkor mindig megmérnek, vérnyomást mérnek és adnak egy pecsétet, szóval azzal már megvagyok :D

na de akkor ráveszem magam a héten :)

köszi a válaszokat!

2016. márc. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!