Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "szellemcsík" is jelenthet...

A "szellemcsík" is jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ránagyítok látszik a képen, hogy megjelent a tesztcsík mellett egy nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon halvány csík.


Eddig minden hónapban teszteltem és eddig még nem produkált ilyet a pálca, ha ezt tudom 5 dobozzal veszek 😁


Csinálok egyet reggel is majd, de addig kb aludni sem fogok tudni 🤭😬🤩😵😱😊



Bocsássatok meg nekem, láttam, hogy mások is töltenek fel ilyen képeket 😊

(oh és igen, pár nap múlva is csinálok még tesztet h tuti legyen:)


Amúgy csak második nap késik, de kb egy éve, folyamatosan tolódik a menzeszem, 3-4 napokat (orvos azt mondta minden oké).


Köszönöm a megértéseteket és a türelmeteket felém 😊❤️


2021. jan. 27. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
35, írj majd mi a helyzet nálatok!!!!
2021. jan. 31. 09:55
 72/78 anonim válasza:
Rendben irok mindenkepp
2021. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim válasza:
35 vagyok sajnos a teszt negativ most is de menzesz sehol holnapra van idopontom a nogyogyaszomhoz remelem minden rendben lessz es hamarosan mi is pozitivat tesztelunk minden jot kivanok lanyok es boldog baba varast!!
2021. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:

Szurkolok neked, lélekben veled vagyunk, sok sikert!!!!!

❤️❤️❤️❤️

2021. febr. 2. 20:05
 75/78 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kedves kérdező? Mikor mész orvoshoz? Én febr. 11-ére kaptam időpontot, hcg alapján. Mondta a nőgyógyászom, hogy nézessem meg vérből, majd ismételjem és szépen nőtt 🥰
2021. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
33 as voltam. 35 ös neked nagyon szorítok!!
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:
35os vagyok ismet voltam az orvosnal es sajnos rossz hireket kaptam policisztas ovarium adott egy evet mivel fiatalok vagyunk hogy probalkozzunk mert ossze johet emellet dietazzak es mozogjak sokat mert ez is segit allitolag es ha nem jon ossze egy even belul akkor mennyek vissza es kapok orvosi segitseget elegge elszomorodtunk de nem adjuk fel van remeny
2021. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Orvosi segítséggel biztosan összejön, ha simán nem is, ne aggódj ma már szuper jó megoldások vannak 😊
2021. febr. 7. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!