Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Június 18-án volt utoljára...

Június 18-án volt utoljára mensesem, már két tesztet csináltam igaz napközben nem reggel, mindkettő negatív lett;lehetek attól terhes? Menjek dokihoz vagy várjam még a havim?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, már elég régen késik, és ennek nem csak terhesség lehet az oka. Lehet ciszta vagy akármi. Nekem is volt ilyen, májusban nem jött meg, nálam az történt, hogy nem volt tüszőrepedés, beragadt a pete, emiatt nem indult be a progeszteron termelése, így nem tudott megjönni. Gyógyszer kellett, hogy megjöjjön. Ha hasonló gondod van, vagy bármi egyéb, nem biztos, hogy segítség nélkül megoldódik. Terhesség szerintem nem áll fenn, ennyi idő után mutatnia kéne a tesztnek, nagyon-nagyon ritka, hogy valakinek nem mutatja egyáltalán.
2014. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!