Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhes vagyok...

5-6 hetes terhes vagyok rózsaszínes folyás normális ? Bővebben lent ...

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom épp petezsákot és szikhólyagot is látott viszont magzatot még nem ..jövő héten kell visszamennem kaptam utrogestant viszont rózsaszínes néha pirosas folyásom van ..nagyon félek :( Előzménynek mondanám hogy két éve volt egy missed ab műtétem és van egy igen nagy 8 cm-es miómám..

Valaki aki esetleg hasonló cipőben járt és megosztani egy kis tapasztalatot :/

előre is köszönöm!



2021. jan. 16. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyen vérzés nem normális terhesen, sajnálom 🙁

Barnázás, rózsaszínes folyás, az mind vérzést jelent belül.

2021. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom a de a doki mondta hogy rendben van minden és a gyógyszert is azért írta fel ... mondta pihenjek pihenjek sokat
2021. jan. 16. 20:59
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos nincs rendben...én azért felkészülnék lelkileg a legrosszabbra.

A rózsaszín/piros vér az friss vér. Még ha nem is vetélés okozza, könnyen "kimossa" az embriót.

2021. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom,az utrotól is lehet ilyen folyás!

Én biztatnálak,hogy próbálj megnyugodni,pihenni,tartsd be amit a doki mond!

Vérzés nem csak onnan jöhet,haematoma is okozhatja,vagy progeszteronhiány,amire kaptad az utrót!Nekem is volt 5-6 hetes terhességnél pici vérzés,haematóma,de győzött a lányom.Kitartás!

2021. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
én végig véreztem a terhességem, ugyanígy az 5. héten kezdődött. sosem volt kóros, nem tudták megmondani, pontosan honnan jött. az meg óriási tévedés, hogy nem normális a vérzés terhesen. minden vérzést meg kell nézetni, ez igaz, de terhesség alatt alhasi vérbőség van, bármi kiválthat kisebb vérzést, akár egy elpattant hajszálér, stb.
2021. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Említettem az orvosnak azt mondta normális a folyás..ha piros erős vér jön és görcsölök akkor van a baj ... csak ez az első terhességem (a korábbi nem maradt meg sajnos ) így minden kis jelre ugrok hogy mi lehet ...:/
2021. jan. 16. 23:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt barnázás és rózsaszínes vérzés 6 hetesen, rohantam ügyeletre. Megnézték, szerencsére rendben volt minden, mondták, hogy hormonális + testi változások miatt volt ez. Kaptam progeszteront és ugyanazt mondták, mint neked, hogy akkor van baj, ha élénkpiros a vér és görcsölök. Hálisten nem csinált ilyet. :) Múlt héten találkoztunk utoljára, akkor volt 9 hetes és szépen fejlődik. :) Próbálj meg nem parázni, bármilyen nehéz is, a vérzés óta az én mottóm is az, hogy nem lehet mindig félelemben élni.
2021. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben vagyok. Szerdán voltam a kórházban 5+2 csak petezsakot láttak. Kicsit vérezgetek. Teljesen kétségbe vagyok esve. Dupgastont kaptam alig várom hogy holnap visszamenjek és jó híreket mondjon az orvos hogy mégiscsak rendben van a kisbabám. Nekem mikor csináltam a tesztet akkor voltak kis tüneteim szédülés cicifajás azóta semmi de reménykedem.Majd írd meg veletek mi a helyzet szorítok.
2021. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ezekek a válaszok kicsit megnyugtatóak :)

Sajnos tünetem nekem sincs semmi igazából .. de többen mondták hogy később indulnak be...

Köszi! Megírom ha gondolod majd te is írd meg! Szorítok én is Nektek 🤞😊

2021. jan. 17. 14:24
 10/14 anonim válasza:
Szia! Sajnos nekem elment a babam most voltam az ügyeleten :( Neked sok sikert kívánok
2021. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!