Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás megtörtént,...

Ha a beágyazódás megtörtént, akkor mindig van pecsételő vérzés vagy barnás esetleg rózsaszínes folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnek hogy ha megtörtént a beagyazodas van e bármi jele, vagy csak pecsetelo, barnazas, rozsaszines folyas?

Vagy úgyis sikeres lehetett ha nem történt semmi ilyesmi?

Január elejére nem varom, volt egy kis alhasi görcs pár napig, mellem szokatlanul faj(nem szúr semmi csak olyan fura, mensi előtt sosincs ilyen)

Szerencsére derék fájdalom se jelentkezett eddig, de kitudja mi lesz. Dec.17tol 23ig voltam termékeny, 20.-an volt ovum, együtt voltunk, remelem jól alakul minden. 30napos ciklusom van és napra pontosan jön meg már jó par éve.


2020. dec. 29. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem egyik terhességemnél sem volt. Egyébként én is januàr elején fogok tesztelni :)
2020. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik babámnál sem volt semmi jele!
2020. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyereknél volt vmi rózsaszín maszat, a többinél semmi. 😊
2020. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. Mikorra nem várod?🙂

2,3 kicsit megnyugodtam. Valami kis rózsaszín “maszatot” találtam én is, de nem tudom hova tenni mi lehetett. Most volt kb 4-5napja, van már egy gyerekem, és vele volt pár ver csepp. Én azt hittem mindenkinek szokott, de így kicsit megnyugodtam!

2020. dec. 29. 12:35
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Ez inkább hormonprobléma. Nincs semmilyen vérzés a beágyazódástól. A pecsételő vérzés a peogeszteron hormon hiányra utal.
2020. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*progeszteron
2020. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pedig rengeteg olyat olvastam hogy igenis van ilyen.

Mindenesetre remelem minden oke lesz, és elmarad a menszesz a baba miatt. De lesz ami lesz!🤗

2020. dec. 29. 14:19
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Olvastad. A webbwtegen meg itt a gyakorin, akik a webbetegről szedték. Szerintem kérdezz meg egy rendes nőgyógyászt. :)
2020. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha majd fogok nala jarni rakerdezek, de ha baba most nem lesz leghamarabb marciusba megyek hozza, mert most voltam nemrég és azt mondta negyed évente elég a kontroll. Gyógyszert én ugye sose szedtem szoval nem járok hozza íratni sem
2020. dec. 29. 15:20
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Én márciusban teszteltem pozitívat. Ovuláció után 8-9 nappal volt barnás pecsételés. Úgy voltam vele, hogy a 28 naphoz képest 3 nappal előtte volt, de soha nem volt 28 napos a ciklusom. Gondoltam jól van, talán időbe jön egyszer, és ez pecsételés lesz. Aztán csak nem jött. Rá kb. 1 hétre pozitív lett a tesztem, de sajnos nem maradt velünk.


Szóval aki úgy gondolja, hogy ezt valahonnan veszi az ember az nem feltétlenül a gyakori vagy a webbeteg, hanem saját tapasztalat.

2020. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!