Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utalnának ezek a...

DDorika96 kérdése:

Terhességre utalnának ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 nappal ezelőtt derékfájással kezdődött, 4. napja pedig alhasi görcseim és nyilalásaim vannak. Fehér folyásom a megszokotthoz képest sokkal több. Menzeszemnek 2 hét múlva kellene megjönnie. Gondoltam ovulációra is, viszont eddig jóformán meg sem éreztem ezt az időszakot. Háziorvosom tanácsára tegnap elmentem nőgyógyászhoz, mert ő petefészek gyulladásra gyanakodott. Nőgyógyász viszont azt mondta, hogy semmi olyan bajom nincs,ami hozzá tartozna.

Nemrég csináltam kíváncsiságból egy terhességi tesztet, ami negatív lett.

Eléggé aggaszt ez a dolog, mert eddig szinte sosem voltak napokig tartő görcseim, nemvárt napokon is alig görcsölök, vagy egyáltalán nem.

Kérdésem az lenne, hogy a negatív teszt ellenére mégis terhességre lehet gyanakodni? Esetleg teljes más bajom lenne? 😣

Előre is köszönöm a tippeket! :)



2021. jan. 29. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass még egy tesztet, mert létezik hamis negatív, amúgy meg átrakatom a kérdésed a terhesség kategóriába, mert itt nem fogják nézni.
2021. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mensidnek két hét múlva lenne itt az ideje, akkor pont ovud van, a tüneteid is arra utalnak, az pedig, hogy eddig nem érezted soha, nem jelenti azt, hogy soha nem is fogod. Most épp megérezted. 28 évesen szültem, előtte én sem éreztem soha semmit ovukor... csak a mensim volt elviselhetetlen. Szülés óta viszont a peteérés rosszabb, mint régen a mensim. Derékfájás, hasi görcsök, folyás, hányinger, mellfájdalom, szédülés. Sokszor egy héttel ovu előtt már jelentkeznek a tünetek, van amikor minden együtt van amikor csak egy két tünet jelentkezik, hol jobban megérzem, hol kevésbé. Ciklus közepén amúgy sem gondolunk terhességre, a teszted is nyilvánvalóan negatív lett. Következő ciklusra vásárolj be ovu tesztből és tesztelgess, nézd, meg, ha lesznek ilyen tüneteid mind mind ovukor fognak jelentkezni. Ovu után is érezhető a petefészek körüli szurás, görcsölgetés, derékfájdalom, mert az ott maradt sárgatest irritál, és ezt egészen mensiig lehet érezni. Mensivel távozik, vagy épp tovább marad terhesség esetén. Én is kérdeztem róla a dokit annó, és ezt a választ kaptam.


Csupán erősebb ovud volt, ne aggódj :)

2021. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ovuláció aminek köze sincs a terhességhez.Lehet eztán leszel az.Nagy a fantázia😉😉
2021. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! 😊 Egy kicsit megnyugodtam. :)
2021. jan. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!