Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap kiszakadt az óvszer...

Tegnap kiszakadt az óvszer mekkora az esély a terhességre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este véletlen kiszakadt a gumi és nem vettük észre időben. Viszont menstruációig 1-2 napom van mekkora az esély a teherbe esésre? 21/L

2020. nov. 14. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Százalékra nem tudok mondani esélyt, de így is meg van a teherbe esés kockázata.

Hallottam olyan esetről, ahol menstruáció mellett is megmaradt a terhesség - feltételezve, hogy két pete ért meg valószínűleg egyszerre -, s míg az egyik nem termékenyült meg, a másik igen.

Szóval még mensi után sem ártana egy - vagy két - terhességi teszt.

2020. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Az pedig nem feltétlenül lesz garancia ha megjön 2 nap múlva
2020. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hogy/mitől tud kiszakadni???
2020. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj én meg esemény utánit nem vehetek be mert a szervezetem nem bírja meg a sima fogamzás gátlót sem szedhettem mert nagyon nem bírja a szervezetem ezeket az orvost felhívtam azt mondta hogy várjak hogy mi lesz. Egyébként akkor ha most megjön akkor sem vehetem biztosra hogy nem vagyok terhes? A jövő hónap dönti el?
2020. nov. 14. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

"...az orvost felhívtam azt mondta hogy várjak hogy mi lesz. "

Mindig ezt mondják, mivel ők sem tudják 100%-ra előre megmondani, hogy terhes leszel-e vagy sem, épp amiatt, mert történnek extrém esetek.


"Egyébként akkor, ha most megjön akkor sem vehetem biztosra, hogy nem vagyok terhes?"

Igen, erről írtam.


"A jövő hónap dönti el?"

Ha nem is a jövő hónap, de legalább is két hét. Utána tesztelj. Ha biztos akarsz lenni benne, akkor kétszer legalább.

2020. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soha nem fordult ilyen elő még velünk. Miért kellene az anált választanom mikor nem szeretem? Valószínű hogy a gumi volt a hibás bár át néztük jobban a csomagolást semmi sérülés nem volt rajta mindig száraz hűvös helyen tartjuk a saját dobozában. Elsőnek volt ilyen hogy kiszakadt.
2020. nov. 14. 14:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Megan964 köszönöm a gyors választ sokat segitettél vele. Mindenképp úgy fogok tenni ahogy javasoltad.
2020. nov. 14. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Valóban lehetett a gumi hibája olyan, ami szemmel nem látható. Selejtes, esetleg túl régi. Emiatt is kell ellenőrizni a lejárati dátumot.

Vagy ha használtok valamit síkosításhoz, akkor az is gyengítheti a gumi anyagát. Ha párod túl vehemens, abból is származhat a baleset.

Ha érdekel a téma, mindenképp olvass utána, hogy a jelenlegi helyzetet elkerüld.

2020. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk síkosítót használni szerencsére arra nincs szükség ellenőrizni szoktuk nehogy baj legyen most is még a fel helyezés előtt is megnéztük és semmit se láttunk rajta. Olvasgatok nagyon sokat és sose az olcsó kategóriát választjuk durex volt ez is. De ha úgy alakul hogy baba lesz fel tudjuk nevelni nem lenne szívem elvezetni
2020. nov. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!