Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Képek lent

Megnéznétek a tesztem? Képek lent

Figyelt kérdés

December közepén volt egy missed abom. Utána barnásan véreztem, majd másfél hét szünet, aztán rendes piros vér pár napig. Elmentem orvoshoz, aki szerint az menstruáció volt és onnan számoljam az első ciklust. Mondta, hogy próbálkozhautnk újra, ha készen vagyunk rá, mert szépen kitisztultam.

Aznap egyébként ellőttem egy predictor ami halványan, de még pozitiv volt. (ezt többször nem ismételtem meg)

Az pontos ok nem derült ki, elvileg nem lett volna egészséges.. (PCOSom van, gondolom valamenyire ez is biztos közrejátszott, bár második baba volt és elsőnél nem volt semmi gond)


A ma reggeli tesztjeim pedig ilyenek:

2 percen belül: [link]

15 perc múlva: [link]


Szerintetek ez még mindig lehet a missed abom után maradt HCG?

Nem nagyon halvány ez ahhoz, hogy rendes terhesség legyen? Főleg az első

Mikor mennétek orvoshoz, ismerve az előzményeket?


Sajnos a múltkori után nem merem beleélni magamat.. :(


A menstruációm, ha 30 nappal számolok (bár pontos sosem volt a missed ab előtt sem) akkor hétfőre lenne esedékes.


2021. jan. 30. 07:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mikor jött meg a rendes vérzésed?

Szerintem amúgy ez már új terhesség lesz. Az alsó nem is halvány

2021. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Kedvesek kérdező

Ez meg kicsit halvány úgyhogy mindenképp érdemes a napokban ismételni, de szerintem már biztos nem az előző bol maradt. Nekem 3vagy4 héttel utána már teljesen negatív volt. Pedig kései vetélés volt


Szóval jók a kilátások azért és szorítok

Várom a fejleményeket :)

2021. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Én 10 hetes voltam, bár a mérete csak egy 6 hetes terhességnek felelt meg.


A vérzés első napja pedig január 3 volt.

2021. jan. 30. 08:04
 4/34 anonim ***** válasza:
79%

Akkor ez már szerintem új terhesség

Szorítok

2021. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Ez már kizárt, hogy a missed Hcg szintjét mutatja. De tudni kellene, hogy szabályosan művi úton be lett fejezve? Vagy hagyta az orvos menni a természet útján?

A januári vérzésed mennyiségre okés volt?

Azért kérdezem, mert ha nem lett kiürítve a méhed, akár orvos által, akár egy "rendes" mennyiségű menstruáció által, akkor bent maradt rezidum miatt lehet fals terhességi teszt.

De reméljük a legjobbakat.

Egy hüvelyi ultrahang nem ártana.

2021. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, művi befejezés volt. Utána majd két hétig barnáztam, amikor rá egy hétre pedig “megjött” akkor az első nap barnáztam, második/ harmadik napon rendesen véreztem és a negyediken ismét inkább barnás volt.

Az orvos utánna meg is vizsgált és azt mondta, hogy rendesen kitisztultam és a hüvely szárazsága miatt gondolja, hogy menzesz volt. De mondom aznap még a predi amit csináltam halványan de pozitív volt. Bár ennek már 3 és fél hete.

2021. jan. 30. 14:45
 7/34 anonim ***** válasza:
Nekem volt művi befejezés. Asokaig véreztem. És miután elmúlt kB 3 napra megjött. És az már nekem is élénk piros volt. Nekem is doki mondta, hogy ez már a menstruáció. Akkor nekem is mg nagyon halvány + volt. Rá 1 hétre néztem akkor már negatív
2021. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.. ma x-epil tesztet csináltam és teljesen negatív.. keresve sem találtam rajta a második csíkot :(

Mondjuk nem reggel teszteltem, mert csak most tudtam elmenni venni.

2021. febr. 1. 10:56
 9/34 anonim ***** válasza:
X epil 25 lehet még nincs annyi hcg a szervezetedben, nekem amúgy is délutánra lett erősebb a tesztem.
2021. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Szia!Gyanús hogy ez már egy új terhesség.Vegyél Facelle tesztet és holnap reggel vagy holnap után csinálj új tesztet
2021. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!