Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Képek lent

Megnéznétek a tesztem? Képek lent

Figyelt kérdés

December közepén volt egy missed abom. Utána barnásan véreztem, majd másfél hét szünet, aztán rendes piros vér pár napig. Elmentem orvoshoz, aki szerint az menstruáció volt és onnan számoljam az első ciklust. Mondta, hogy próbálkozhautnk újra, ha készen vagyunk rá, mert szépen kitisztultam.

Aznap egyébként ellőttem egy predictor ami halványan, de még pozitiv volt. (ezt többször nem ismételtem meg)

Az pontos ok nem derült ki, elvileg nem lett volna egészséges.. (PCOSom van, gondolom valamenyire ez is biztos közrejátszott, bár második baba volt és elsőnél nem volt semmi gond)


A ma reggeli tesztjeim pedig ilyenek:

2 percen belül: [link]

15 perc múlva: [link]


Szerintetek ez még mindig lehet a missed abom után maradt HCG?

Nem nagyon halvány ez ahhoz, hogy rendes terhesség legyen? Főleg az első

Mikor mennétek orvoshoz, ismerve az előzményeket?


Sajnos a múltkori után nem merem beleélni magamat.. :(


A menstruációm, ha 30 nappal számolok (bár pontos sosem volt a missed ab előtt sem) akkor hétfőre lenne esedékes.


2021. jan. 30. 07:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%
Mizu kedves kérdező azóta? :)
2021. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Holnap kellene megjönnie, és pont most teszteltem pozitívat!! 😊 az elmúlt hónapok totál negatív tesztjei után most nagyon örülök, bár még nem igazán merem beleélni magam az előzmények után..

Veled mi a helyzet?

2021. jún. 6. 07:00
 23/34 anonim ***** válasza:
Drukkolok!🤗
2021. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma kellett volna megjonni, de eddig még semmi. Tesztelni még nem teszteltem, mert fölöslegesnek érzem.

Drukkolok neked 🥰

2021. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Az jó jel! 😊

Majd írd meg, ha tesztelsz 😊 drukkolok neked!

2021. jún. 6. 20:54
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltem és + 1-2ot ír 😍
2021. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!

Remélem most mind a kettőnknek rendben lesz minden és végig egészséges és komplikációmentes terhessegünk lesz!! ❤️

Mikor keszülsz orvoshoz menni? Kivárod a 6-7 hetet?

Egyébként nálad kiderült, hogy mi okozta a vetélést a múltkor?

Én kicsit aggódom, de remélem minden rendben lesz.

2021. jún. 9. 08:56
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kapnom kellett inzulin gyógyszert, illetve mától szurnom kell a hasamba szurit, mert trombózis hajlamom van. Állítólag nálam ez okozta. Kb 2 hét múlva szeretnék ultrahangra menni. Remélem minden rendben lesz mind a kettőnknel. Sajnos már 1 vetélésem és 1 missed abom volt.
2021. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Szia Ancika!


Mi van veled? Hogy vagy, minden rendben? 😊

2021. aug. 6. 11:16
 30/34 anonim ***** válasza:
És veled mi újság kérdező?
2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!