Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesseg 37,3 reggeli hő?

Lehet terhesseg 37,3 reggeli hő?

Figyelt kérdés
Ovulaciu utan vagyok 6 napon tudom nem mérvado ,de írnátok kinek mennyi volt .

#Terhesseg ,testho
2021. jan. 30. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Amíg kistesót akarsz a meglévőnek ne is akarj gyereket. Csak akkor, ha második gyereket akarsz. Nem mindegy, nagyon nem!
2021. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem attól van, nekem magasabb lett a hőmérsékletem, de bőven a pozitív teszt után, nem ilyen korán.
2021. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 36.9-37 volt ovu után! Terhesen 37-37.1 volt szóval lehet ha rendszeresen méred!

Drukkolok 🙂

2021. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Mensiig nem lesz más a hő terhesen. Pont az a lényeg, hogy fent marad, ha sikerül a terhesség,de nem attól fog felmenni, hanem a progeszteron emeli. Semmit nem jelent a magasabb höd, csak annyit, hogy jó a progi szinted. De igazából lehet beteg leszel, mert ez már kezd túl magas lenni.


Nekem alaphőm 36.2-36.4 körúl volt és úgy volt 36.8-37.1 ovu utántól és elmaradt mensi után is. Illetve ami adhat okot jóslásra, ha van egy fix nap, pl 2 nappal mensi előtt mindig lefele indul, terhesen meg nem. De 6 nappal ovu után még terhesség sincs, tehát attól biztos nem lesz magasabb a hőd.


A babához sok sikert.

2021. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyetlen napi adatból ezt nem lehet megállapítani, mert nem az aktuális hőmérséklet a lényeg, hanem hogy az a ciklus egyes napjaihoz képest hogyan áll. Szóval a minimum az, hogy a teljes ciklust egyben kell látni (ehhez legalább az egész havi mérési grafikonodat lenne jó látni), de még annál is inkább több havit egymás után összehasonlítani. És ez is csak akkor működik, ha olyan szerencsés vagy, hogy nálad minden rendben a hormonháztartással
2021. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A legkorábbi tünet még mindig a menzesz elmaradása ha a hő alapján meglehetne mondani akkor a terhességi tesztek nem a hormon jelenlétét jelezné

Nagyon sok oka lehet annak hogy magasabb a hőd, mint mondták hogy betakarózól melegebb van a szobában vagy ha kicsit megfáztál, tudom hogy elkeseredetten vágysz a megerősítésre hogy terhes vagy de ez sajnos nem mérvadó

2021. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!