Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagyjuk a próbálkozást...

Abbahagyjuk a próbálkozást ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szemmütétem lesz, szteroidot kell majd kapjak,emiatt fel kell függeszteni a babaprojektet pár hónapra.

De,mi már lassan 2 éve próbálkozunk, számtalan vizsgálaton voltunk,kiderült hogy spontán esély a terhességre kb.0.

Nekem egyáltalán nincs peteérésem, a férjemnek meg rossz lett a spermaképe. A papirjainkon az áll hogy steril,meddö pár vagyunk.

Ti most védekeznétek pár honapig ,vagy nem? Feleslegesnek érezzük.

Ugyse esek teherbe....vagy szerintetek vannak csodák?



2021. jan. 31. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védekeznék. Sose lehet tudni.
2021. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Szia!Úgyis együtt lennétek ha megkívánjátok egymást.Vagy nem?Ne gondolj erre hanem csak legyetek együtt és szeressétek egymást.Ha akar akkor úgyis jön a baba.Bár megértem hogy 2 év után már egyre kevésbe bízol és fogy a türelmed is.Mi is már 1 éve várjuk a babát,szóval megértelek
2021. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már aki meddőkent esett teherbe, úgyhogy én azért inkább vedekeznék.
2021. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg így esel teherbe, elég szomorú esemény lesz az abortusz, én védekeznék.
2021. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Persze hogy kell védekezni

#2-es voltam

2021. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén?

Megszakítanék...


Önmagában nem védekezés, de a háttér mellett szerintem elég..

2021. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Pont tegnap néztem egy youtube videót, ahol a leányzó arról mesélt, hogy megállapitották nála, hogy szinte meddő, és ha egyszer gyereket akar, csak gyógyszeres kezeléssel fog összejönni.

2 hét múlva terhes volt.

2021. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én már nem hiszek a csodákban...

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 31. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Én teljesen átérzem a helyzeted: 10 éve élünk védekezés nélkül, és spontán egyszer sem lettem még terhes (lombikkal igen). Többször kellett is előfordult, hogy el kellett gondolkodnom a védekezés kérdésén (pl. a császár utáni fél-1 évben nem javasolták az újbóli terhességet); és megmondom őszintén értelmetlennek láttam a védekezést, így nem is tettük. Úgy voltam/tunk vele, hogy ha már csak a csoda segíthet, akkor 'nyitva hagyjuk neki a kiskaput'.

A szteroidtól pedig nem félnék annyira egy terhesség miatt, ugyanis lombiknál a nők nagy része eleve kap szteroidot (Prednisolon, Medrol), amit a terhesség első heteiben is follytatni kell (letompítja az immunrendszert, így az nem fordul az embrió ellen). Én is szedtem. Sőt az immunbeteg nőknek egész terhesség alatt szedniük kell.

Szóval én nem védekeznék, de beszélnék erről egy nőgyógyásszal, aki jobban ért ehhez a kérdéshez, mint a szemészorvos.

2021. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!