Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6év után? Sokszor probálkoztun...

6év után? Sokszor probálkoztunk már!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan 6éve vagyunk egyutt a párommal, és még nem jött a baba☹

Sokszor probálkoztunk már, de nekem van egy olyan érzésem hogy volt mikor sikerult is csak sajnos elment. Lehet hogy ezt már csak én magyarázom be magamnak, de van egy olyan érzésem hogy igy van. 😒

Volt hogy gyogyszerel probalkoztam tobb félével 2honaponta, volt hogy teat ittam /cicafarok/ ha jol emlekszem a nevére, volt hogy párnát tettem a fenekem állá, és olyan is volt hogy 5percen kereszul gyertyaállásban voltam.🤦‍♀️

Mielott irnátok hogy "Nem a gyogyszerektől fogsz terhes lenni stb" TUDOM!! De sokat segit. A növerem is 3éven keresztul probálkozot, az orvos kiirta neki a Gravida-t es 2honapon belul sikerult is neki.

A menstruáciomat lassan 4éve írom folyamatosan, van hogy 3-4honaponta kimaradozik, vagy akar kesik 1hetet. Van hogy 28-30- 40 vagy akar a 60dik napra jon meg.

Na de, az utolso menstruációm 2020.12.05-2020.12.10ig tartott. A parommal 12.31én voltunk egyutt, es az elmult 1hetben azt vettem eszre magamon hogy sokkalta jobb az etvagyam, a közérzetem az rossz, alhasi gorcseim vanak, egy nap tobbszor is bele nyilal, ha valami olyasmit emelek amit nem kellene feszulest érzek a hasam tájékan, meg néha fáj a fejem is.

Lehet hogy már megint álomba ringatom magam, es lehet hogy azert jobb az etvagyam vagy vannak alhasi gorcseim mert nemsokára megjon, vagy már nem is tudom.

Tesztet meg nem igazán merek csinálni mert félek a csalodástol, hogy MAR MEGINT NEM SIKERULT!! 🙄😒 de viszont a 25ig nem jon meg akkor kenytelen vagyok. Vagy csak mar megint egy olyan honap hogy kimaradt.

Bocsi hogy hosszu lett, es egy kicsit zavaros, de a valsszotokat varom hogy kinel volt ez, vagy van ra esely?

Ui: Ha jot nem, akkor rosszat sem!. Koszonom🌹



2021. jan. 15. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
cicafarok...
2021. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A gyertyaállás full felesleges. Az első löket spermát azonnal elnyeli a méhszáj akkor is, ha utána ugrabugrálsz.

Orvosi kivizsgálásokról semmit se írtál, pedig a sok pityogás közt az lett volna inkább a legfontosabb.

2021. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

El kellene menned orvoshoz. Az, hogy a menstruációd ennyire rendszertelen, nem jelent jót.

Lehet próbálkozni, de ne lepődj meg, ha nem jön össze semmi.

2021. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
"van hogy 3-4honaponta kimaradozik, vagy akar kesik 1hetet. Van hogy 28-30- 40 vagy akar a 60dik napra jon meg. " --> ez nem oké, kivizsgálás kell!
2021. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
#2 vagyok. Amúgy nem bántani akarlak, kedves kérdező, de: Komolyan 6 éve vársz egy rendszertelen xar menzesszel babára, és nem tűnik fel, hogy inkább kivizsgálás kellene?
2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teákat kell inni, hanem megtudni az okát a 40-60 ciklusaidnak. 3-4 éve vezeted? Már 2-3 éve próbálkoztatok, mikor ez eszedbe jutott? Hormonjaiddal mi a helyzet?
2021. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, ha most nem jött össze akkor forduljatok orvoshoz.Ha ilyen a ciklusod annak oka van és nem elég megfogannia, a testednek meg is kell tudni tartania a terhességet, amit hormonok befolyásolnak, ha valami nem klappol akár el is vetélhetsz és akkor az egész egy meddő próbálkozás.

Amúgy ha 6 éve rajta vagytok a babán, akkor elég durva hogy eddig még nem mentetek sehová.Mi másfél év alatt hoztuk össze az elsőt, hát az is egy örökkévalóság volt.Elképzelni nem tudom miért nem mentél még el egy endokrinológushoz vagy nőgyógyászhoz aki továbbküld vérvételre,vizsgálatokra benneteket.

2021. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Akik gyereket terveznek, azok 1 év próbálkozás után el szoktak menni orvosi kivizsgálasra. Rendszes ciklussal is.

Simán lehet, hogy pl. el van záródva a petevezetéked, a párodnak kevés a spermiuma vagy lassú.

Ha tényleg akarsz gyereket, akkor már rég el kellett volna menned kivizsgálásra.

2021. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Én a kérdésedre válaszolok (bár kétségtelen, hogy valóban igazuk van az előttem szólóknak).

Az én terhességem is így indult, pontosan ahogyan leirtad. De volt olyan is, amikor csak mensit jelzett pl.: az alhasi feszülés. Az én ciklusaim pontosak, meg vártam a nem várt napját és teszteltem. A te esetedben ha jól értem, ez nem mindig kiszámítható, így akár már most is elkezdhetsz tesztelni.

2021. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta próbálkoztok? Csak azt írod, hat éve vagytok együtt és "sokszor próbálkoztatok"... gondolom nem a párkapcsolatotok első napjától.

A Gravida egyébként terhesvitamin, ha jól tudom, szóval attól semmiképp se lehet teherbe esni, viszont van olyan gyógyszer (Closty), ami a peteérés elősegítésével (és persze ha jókor vagytok együtt a peteéréshez képest, és a párod spermâja is megfelelő, nálad sincs elzáródva a petevezeték, szóval minden feltétel teljesül) igenis "teherbe tud ejteni".

2021. jan. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!