Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Tegnap volt...

Mi lehet ez? Tegnap volt tojásfehérjés nyákom, ma már semmi, de a hőm nem ugrott meg, ugyanannyi, mint tegnap volt. Akkor ez most még nem az ovu volt igaz? Csak próbálkozik a szervezetem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Valszeg úgy van, ahogy írod, hogy csak próba volt.

HA megindul fölfelé a hő, akkor lehet tudni, hogy megvolt.

Én most vagyok az (elméleti) 5. dpo-n, de még most sem merem tutira megmondani,hogy megvolt-e,mert ebben a ciklusban kb már 3-szor azt hittem,hogy megvolt,aztán pár nap mólva mindig visszaesett a hőm a béka segge alá és kezdődött minden előről:(

De talán most...talán már ez... nagyon reménykedem!! főleg mivel már a 29.ciklusnapon vagyok...

2009. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál. Remélem, hogy még ez tényleg csak próba volt, mert csak hétvégén lesz itthon a férjem.
2009. dec. 2. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg hazaér addigra :) és jó lesz az időzítés...
2009. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt én is nagyon remélem D
2009. dec. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!