Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Abbahagytam a fogamzásgátlót tablettát, honnan tudom mikor van peteérésem újra?

Figyelt kérdés
December végén abbahagytam a Mirabella fogamzásgátlót, mert kisbabát tervezünk. Utánna még pár napra megjött a megvonásos vérzés és most januárban ismét megjött 3 nap késéssel, az akkor már rendes mensi lehetett? Honnan fogom tudni, hogy van újra peteérésem? Iszonyat görcseim voltak ennél az utolsó mensinél. Kinek mennyi idő után jött össze a baba?
2021. febr. 1. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőként csinálj ovulációs teszteket, ha az pozitív, feltételezhetően van peteérésed, de hogy az ovuláció ténylegesen megtörténik e UH-al mutatják ki biztosra.
2021. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Igaz én nem ezt a gyógyszert szedtem...


Én nem tesztelgettem, hőmérőzgettem. Szexeltünk amikor jól esett.


Első rendes mensi megjött, fajdalmasabban sokkal, mennyisegben is böbbel. Aztán a második már nem jött meg.


Szülés után ujra gyógyszert szedtem, ami valamit elrontott. Fél év alatt lettem terhes, azt a babánk el is ment. Doki adott gyogyszert, így a műtét után 3.hónapban fogant meg. Most vagyok 5+1napnál, remélem minden rendben is lesz.

2021. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ovu teszt + hőmérés

Az ovu teszt sem 1000, így amit otthon tudsz tenni, legmegbízhatóbb a hőmérés. Aztán persze az UH követés.

2021. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*sem 100%
2021. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!