Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Abbahagytam a fogamzásgátlót december 31. én de még mindig nem jött meg holott már 19. e van. Próbálkozunk a babán de a tesztek negatívak. Peteérésem egyátalán így mikor van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló abbahagyása után akár fél évig nem jöhet meg a menstruáció. Várj, hogy rendeződjön a ciklusod.
2018. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor abbahagytad, beszedted a levelet, utána volt megvonásos vérzésed, rá 3-4-5 napra?

Ha igen, akkor nem kell aggódnod, egyrészt nincs is itt az ideje, másrészt akár több hónap is lehet, mire lesz peteérésed és visszaáll a dolog.

2018. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt kérdezném, hogy utána megjött a megvonásos vérzésed?
2018. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen vérzésem..
2018. jan. 19. 10:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem volt az utolsó levél után megvonásos vérzésed? Előtte mindig volt?
2018. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen volt mindig pontosan napra időben.
2018. jan. 19. 10:39
 7/17 A kérdező kommentje:
De most utána nem a teszt negatív érdekes
2018. jan. 19. 10:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

a tested nem tudta,hogy te abbahagytad a fogamzásgátlót, lennie kellett volna vérzésnek pár nappal azután, hogy bevetted az utolsó szemet.

mindenképpen menj el nőgyógyászhoz,amilyen hamar csak tudsz.

lehetőleg magánba menj, ott jobban foglalkoznak az emberrel az esetek többségében és több vizsgálat elvégzésére is van lehetőség egy helyen és egy időben.

pl az én dokimnál ott helyben leveszik a vért és komplett nagy vizsgálatot csinálnak. egyszerűbb és gyorsabb szerintem, de orvos függő is lehet, hogy ki mennyire kézséges.

valami baj mindenképpen van, a megvonásos vérzésnek nem kellett volna elmaradnia.

ezt kéne kideríteni, hogy miért volt.

2018. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint a gyógyszer ababhagyása után 3-4 nappal se jött meg utána. Igen, akkor irány az orvos. Mert annak mindenféleképpen meg kellett volna jönnie.
2018. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igen hétfőn megyek is. Köszönöm az nem kehet hogy babás is lettem?
2018. jan. 19. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!