Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinél a nemvárt előtt...

Valakinél a nemvárt előtt barna folyása jelentkezett de mégis baba lett a vége?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos mindig van a mensi előtt. Ez azt jelenti, hogy az a hónap tutira nem sikerült?

2021. febr. 1. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
A barna folyás legtöbbször progeszteron hiányt jelez és ha neked az van, akkor nemigen lesz baba. Meg kellene nézetni. Nekem is így volt, kaptam pótlást és mindjárt 5 hónapos a kislányom.
2021. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden mensim barnázással kezdődik, ez csap át verzésbe szünet nélkül, kb 10 éve.


Most ugy volt, hogy mielött meg kellett volna jönnie, elötte 5 nappal reggel mentem pisilni, és 2db 100as nagyságú barnás-véres folt volt az alsómon. Észre se vettem, mikor törtenhetett, nem éreztem semmit. Ennyi volt, elmúlt, semmi több, azóta sem. Most járok a 6.héten.

2021. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első, megnezettem a progeszteronomat es azt mondták jó. Igaz 21 helyett a 20. Napon voltam. Van progeszteron tablettám itthon de este egy 200mg-os sem oldja meg a problémámat 🤷‍♀️


Masodik, szívből gratulálok, boldog babavárást neked 😊 tavaly nekem is volt beagyazodasi vérzésem, ugyanígy ahogy te is leirtad de sajnos nem maradt velünk a baba 😔

2021. febr. 1. 13:15
 4/14 A kérdező kommentje:

Első, megkerdezhetem hány miligrammot használtál és melyik naptól meddig szedtet?


Köszönöm a valaszaitokat 😊

2021. febr. 1. 13:23
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
1.vagyok. Utrogestant használtam reggel-este 1 hüvelykapszulát. A peteérést követő naptól kellett használni és 20. hét körül hagytam abba fokozatosan.
2021. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 1. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sosem volt,m ak amikor terhes lettem
2021. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az "csak" szeretne lenni?🙂 megkerdezhetem, hogy a nemvárt előtt pár nappal vagy a nemvárt napja körül volt?
2021. febr. 1. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen.. bocsi..,


Csak amikor*


Hétfőn volt a barna.. és csütörtökön volt a Nemvárt, egy halvány pozitív teszttel már.

Azt hittem hamarabb jött meg, aztán nem indult el mégsem..

2021. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja, hogy ez most történt? 😊 akkor nagyon gratulálok neked is! 😊

Egyszeri pecsételo barna volt, vagy pedig egesz napra kihatott?

2021. febr. 1. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!