Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy pont akkor van a...

Lehet hogy pont akkor van a beagyazodas mikor a mensinek kellene jelentkezni? Es ezert van csak barna pecseteles?

Figyelt kérdés

Sziasztok .2napot kesett is amugy..azutan csak keves barna 2napot..negativ teszt

Szerintetek?

Köszi


2017. jan. 1. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam pont így volt, egy héttel később lett pozitív a teszt.

35 hkm

2017. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

19en Volt ez a pecseteles meg 20an azota teszteltem egy párat.

De negativok

Nem ertem azota ki kellet volna mutatni szerintem.koszi hogy irtal :)es grat

2017. jan. 1. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt a beágyazódás, amikor a mensi jött volna. Először azt is hittem,hogy megjött. Csak két napra rá tudatosult, hogy nincs is mensim, alig van valami a tamponon. A teszt viszont mutatta ezt követően. Most 3 éves a kislányom. -)))
2017. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha hat nekem szerintem csak egy ilyen ciklus volt. De majd kiderul 16an kell megjonnie meg e jon..koszi h irtal :)
2017. jan. 3. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pont így vagyok a témával kapcsolatban én is. Két nap késéssel, tegnap délután megjött, nagyon kevés, mára szinte el is múlt. Mikor " megjött " pont 14 nappal azelőtt voltunk együtt a férjemmel. Ez a kérdés nekem is eszembe jutott. Lehet beágyazódás?? Mikor is tesztelnek? Most ez foglalkoztat. Drukkolok Neked. Hanyadik baba lenne?
2017. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia hát akkor neked is jól indul az új év :) én nem teszteltem azóta 16an kell megjojjon majd meglátom..:) 2.baba lenne 4eves a kisfiam neked ? Köszi h irtal !
2017. jan. 4. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok!! El is múlt a nemvárt. Fullra vannak tüneteim. Időközönként hànyinger, többször járok pisilni. Két napig tartott és alig volt meg. Most csináltam tesztet, mert nem bírtam ki. Negatív lett. Szerintem reggel még korai. Nekünk harmadik babó lenne, fiam 4 éves, lányom 20 hónapos.
2017. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) az jo akkor ha vannak tuneteid..remelem sikerulni fog neked is.. Drukkolok irj majd mi lett. :)
2017. jan. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!