Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik egy inszemináci...

Hogyan működik egy inszemináció és mennyibe kerül a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Ha nem javul a párom eredménye,sajnos ez vár ránk!!
2010. aug. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkapod a stimuláló gyógyszereket, peteérés figyelő uh-ra kell járni, aztán mikor megvan a tüszőrepedés, apa leadja a cuccot, és egy vékony katéteren keresztül befecskendezik Neked. Nem fáj, és nem tart tovább, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. Utána kicsit feküdni kell, aztán mehetsz haza. Másnap ismétlődik az egész művelet. (Legalábbis Pécsen így működik.)

Hogy mibe kerül, az egyénenként is változik, pl., hogy milyen problémátok van, meg attól is, hogy milyen intézményben csináltatod. Nálunk csak nekem kellettek pé serkentő gyógyszerek, az került 30.000 Ft-ba. (És mielőtt valaki leugatna, mert sajnos volt már rá itt példa, a Clostilbegyt magában semmit nem csinált, azért kellett a több, erősebb, drágább gyógyszer.)


Nálunk nekem nem volt petetérésem, azért lett volna rá szükség, de aztán spontán összejött az első inszem előtt. Ezt kívánom Nektek is! Sok sikert!

2010. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Nálunk úgy néz ki a helyzet hogy apával van a baj,mert nem jó a sperma eredménye!! Most szed vitaminokat hátha.... 3 hónap múlva kontroll és ha akkor sem jó,inszem!! Hát ez van!!
2010. aug. 16. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, össze fog jönni, meglátod. Ha nem előtte, akkor az inszemmel tuti sikerül! Szorítok!
2010. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nagyon remélem hogy így vagy összejön mert már régóta vágyunk egy babára!!
2010. aug. 16. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél az én férjem is kapott gyógyszert.

Sikerült is a baba pár hónap alatt

Bár nekem is kellett Closty és Bromocriptin is, szóval nem volt egyszerű

A lányomnál elég volt a Closty is

2010. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!