Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-én kéne megjönnie, ha...

4-én kéne megjönnie, ha holnap reggel tesztelek, a facelle teszt kimutatja már? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A dobozon az áll, hogy akár 4 nappal az esedékes menstruáció előtt kimutatja a terhességet. Holnap időpontom van éves vizsgálatra a nőgyógyászhoz, ezért gondoltam reggel tesztelni, különben várnék az esetleges kimaradó vérzésig. Ha terhes lennék, akkor rögtön meg tudnám a dokival beszélni a továbbiakat. Szerintetek? Ti mikor tesztelnétek?

2021. febr. 1. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék holnap, ha épp orvoshoz készülnék, bár ha pozitív is csak annyit fog mondani menj vissza 2-3 hét múlva:) panaszmentesség esetén. Bár nem baj, ha tud róla.

Viszont ha negatív, nem vártig lehet még pozitív. Drukkolok.

2021. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

5 nappal előtte kezdtem tesztelni, ilyen is van meg olyan is.

Már értem, hogy miért mondják, hogy a kimaradt mensi után teszteljük...

2021. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem tesztelnék 2 nappal előtte. Ha pozitív, még mindig ott marad a kérdés, hogy nem kémiai-e.

Mit beszélnél meg a dokival, ha pozitív? Voltam én is úgy (más miatt) nőgyógyásznál, hogy pár nappal későbbre vártam a menstruációmat, megkérdeztem, látna-e valamit, ha sikeres volt a hónap, de azt mondta, semmit. Vastag volt a nyálkahártya, azt mondta, vagy menstruálni fogok vagy terhes vagyok. Ennél többet neked se fog tudni mondani az orvos. Ha pozitív a teszted, akkor max azt, hogy menj vissza 3 hét múlva.

2021. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na mostmár nem tudom mit tegyek, azthittem így logikus... Hát első terhesség lenne, szóval nem tudom a menetrendet még.. Plusz szerintem bartholin cisztám van, gondolom gyógyszert kapok majd rá, aminél fontos tudni, hogy van-e terhesség gyanú... Köszönöm az eddigi válaszokat, bár előrébb nem vagyok sajna.. 😅 Várom még a válaszokat, véleményeket!
2021. febr. 1. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 - 6 nappal előtte nagyon halványan látszott, de nem reggel, lehet akkor még - lett volna, mert mindig délutánra erősödött, de 2 nappal előtte teljesen jól láthatóan + volt, de én tudtam mikor van peteérésem. 9dpo tól lett +, 8 dpon full negatív volt hcg is lh is, de onnantól mind kettő szépen erősödött.
2021. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban az van a dobozára írva, hogy már 4 nappal az esedékes előtt kimutatja, de ez valójában elég ritka. Mindenki szervezete másképp reagál a terhességre, van akinél gyorsan termelődik a hcg és van akinek még 6 hetes terhesen is alig halvány csík jelenik meg.

Ezért nem lehet sajnos egyértelmű választ adni a kérdésedre, de ne aggódj, ebbe szinte minden első terhes belefut :)

Ilyen korai terhességnél - ahogy a többiek is írták - az orvos még nem lát semmit. Azt fogja mondani, hogy szedj terhes vitamint, ne erőltesd meg magad és 3 hét múlva menj vissza.

Aztán hogy a gyógyszert felírja-e amit a ciszta miatt szedned kéne, vagy ajánl neked más fajta terápiát, azt biztosan mérlegelni fogja, ha babát terveztek.

2021. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Azthiszem, akkor lehet, hogy inkább nem tesztelek, csak megemlítem a dolgot,aztán meglátjuk mi lesz. Köszi mindenkinek!
2021. febr. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!